(2D) SIDEXIS XG2d-sidexisxg1_pi_header_einstiegsseite_sidexis_892

SIDEXIS XG: Перевірене часом ПЗ для досконалої діагностики

SIDEXIS XG – це постійно оновлюється програмне забезпечення для отримання, аналізу, обробки, експорту / імпорту і зберігання зображень, одержуваних за допомогою систем візуалізації виробництва Sirona. Ви з успіхом можете інтегрувати SIDEXIS XG в стоматологічну практику і змінювати зображення і дані пацієнта за допомогою інструментів систем медичного менеджмента.SIDEXIS XG підтримує роботу з усіма типами пристроїв візуалізації: інтраорально і панорамними апаратами, інтраорально камерами. Також SIDEXIS XG є програмною платформою для роботи з лицьовими сканерами і комп’ютерної томографії.

  • Проста інтеграція в стоматологічну практику
  • Просте управління
  • Повний набір інструментів для двомірної діагностики
  • Централізоване зберігання даних і оптимальний робочий процес в мережі практики

2d-sidexisxg2_pi_einstiegsseite_bildgebende_systeme_sidexis_646

Багатофункціональність

Розроблено спеціально для роботи із зображеннями в галузі стоматології

Працюйте швидше і ефективніше – SIDEXIS XG пропонує Вам широке коло можливостей для оптимального робочого процесу у Вашій практиці. За допомогою додаткових модулів можливе подальше розширення функціональності.

Просте управління

Зручне, сучасне і приємне

SIDEXIS XG встановлює стандарт комфортною для користувача роботи. Всі елементи управління логічно структуровані і зручно розташовані. Зовнішній вигляд інтерфейсу легко і просто налаштувати відповідно до Ваших уподобань.

Відмінна інтеграція

Відмінно вбудовується в стоматологічну практику

Більшість систем медичного менеджменту використовують інтерфейс ПО Sirona і забезпечують автоматичну передачу і пошук даних з використанням SIDEXIS XG.

Вимірювання довжини

Вимірювання довжини одним натисканням на клавішу миші забезпечує надійну діагностику в ендодонтії, імплантології та щелепно-лицевої хірургії. Ця функція дозволить Вам визначати відстані і реальні розміри на рентгенівському зображенні. Калібрування вимірювань для точної діагностики. Вимірювання довжини – ідеальний інструмент для розширення діагностичних можливостей апаратів ORTHOPHOS, наприклад для програми отримання зображення з постійним коефіцієнтом 1,25.

Вимірювання кута

Вимірювання кутів легко і просто. Один клік правою кнопкою миші на іконку та інструмент для вимірювання кута готовий до негайного використання.

Вимірювання щільності

Функція вимірювання профілю щільності дає прекрасний інструмент для аналізу в імплантології та щелепно-лицевої хірургії.

Робочий процес, орієнтований на аналіз і діагностику

Для швидкого аналізу і діагностики SIDEXIS XG пропонує шаблони для опису знімка, які можна легко приєднати до зображення. Шаблони доступні на різній мові і настроюються під клієнта.

Робочий процес, орієнтований на аналіз і діагностику

Вільне накладення елементів

Графічні елементи, зауваження та коментарі можуть бути легко розміщені на рентгенівських зображеннях.

Фільтрація

SIDEXIS XG пропонує широкий вибір різних фільтрів для оптимальної роботи з рентгенівськими зображеннями. Крім інверсії і псевдо кольоровий фільтрації також доступно збільшення різкості. У разі необхідності фільтрацію можна скасувати і відновити первісний вигляд зображення.

Інтеграція

Єдине програмне забезпечення для всіх рентгенівських апаратів Sirona

SIDEXIS XG забезпечує єдину програмну платформу для всіх цифрових рентгенівських апаратів Sirona, включаючи системи GALILEOS, ORTHOPHOS XG і XIOS.

GALILEOS

ORTHOPHOS XG 3

ORTHOPHOS XG 3D

XIOS Plus

Відео, сумісний з Windows

Опція «Відео, сумісне з Windows» може використовуватися для зв’язку SIDEXIS XG і інтраоральних камер. Всі інтраоральні камери, які підключаються через сумісні з Windows плати обробки відеозображень, є також сумісними з SIDEXIS XG. Це означає, що користувач має можливість вибирати, ітраоральную камеру якого виробника він буде використовувати з SIDEXIS XG.

TWAIN інтерфейс

Для підключення до цифрового обладнання для візуалізації, наприклад, сканеру або цифровій камері, використовується інтерфейс TWAIN. SIDEXIS XG автоматично розпізнає пристрої і додає зображення в базу даних. Завдяки цьому, цифрові фото завжди будуть в оперативному доступі в разі їх необхідності, наприклад, ортодонта або програмою менеджменту в клініці. У разі використання плівки, необхідно її спочатку відсканувати і потім працювати з нею в цифровому форматі.

Простота управління

SIDEXIS XG встановлює стандарт комфортною для користувача роботи. Всі елементи управління логічно структуровані і зручно розташовані. Зовнішній вигляд інтерфейсу легко і просто налаштувати відповідно до Ваших уподобань.

Простота управління

Іконки розташовуються відповідно до вашим звичайним робочим процесом. Ви хочете організувати іконки користувача інтерфейсу за своїм бажанням? Без проблем – Sirona подбала про все!

Оптимізований робочий процес

Програма SIDEXIS XG призначена для організації оптимального робочого процесу в стоматологічній клініці. Користувальницький інтерфейс і підтримувані їм інструменти розроблені з метою полегшення проведення стандартних стоматологічних процедур. Часто використовувані інструменти, які можуть бути активовані гарячим сполучення клавіш, організовані логічно. Запустіть SIDEXIS XG і натисніть ENTER для вибору пацієнта. Натисканням на клавішу Return можна повернутися до екрану вибору зображень. Додаткове натискання на клавішу Return виводить на екран останнім збережене зображення.

SIDEXIS XG відкриває вам доступ до нових функціональних можливостях. Ця програмне забезпечення сумісне з більшістю адміністративних систем. Використовуйте інтерфейс SLIDA або опцію SIDICOM WLS для автоматизації та прискорення вашого робочого процесу.

Рентгенівські шаблони

Програма SIDEXIS XG підтримує різні рентгенівські шаблони, які можуть бути змінені і доповнені.

Рентгенівські шаблони

Ви заощадите час, створивши свою власну серію рентгенівських зображень, наприклад, прикусу, що усуне необхідність постійно використовувати режим запису. Крім того, зображення групуються в пам’яті і можуть бути відображені блоками. Це економить час при отриманні та аналізі серії рентгенівських зображень.

Автоматичний фільтр

Користувачі можуть встановити параметри фільтра для кожного з режимів зйомки (панорамна, інтраоральна, камера й ін.) За замовчуванням. Таким чином, ви можете в будь-який момент перейти до потрібного режиму без використання додаткових клавіш. Це дозволити заощадити час і сили і збільшити швидкість діагностичного процесу.

Корисні посилання

Поширені запитання

Системні вимоги

www.sidexis.com

демонстраційні матеріали

www.sidexis.com

плагіни

www.sidexis.com

Mpmailer (RSWE)

Mpmailer (RSWE)

Mpmailer (Micropacs)

Mpmailer (RSWE)

Vcephplus

www.dental-servers.com

SLIDA

www.sidexis.com

Область користувача логіна

www.sidexis.com

патчі

www.sidexis.com

демонстраційні матеріали

www.sidexis.com

плагіни

www.sidexis.com