APOLLO DI

apollo_1_pi_header_welcome_apollo_di_3

APOLLO DI: найекономічніший старт в світ цифрових оптичних зліпків

APOLLO DI – економічна версія внутрішньоротового оптичного сканера, спеціально розроблена для тих, хто хоче перейти на новий рівень цифрової стоматології.

  • Просте управління завдяки сенсорному інтерфейсу
  • Компактна і легка камера
  • Експорт даних сканування в лабораторію
  • Без будь-яких додаткових витрат

OPEN APOLLO DI *:

Експорт даних в цифровому форматі (відсканованих в клініці за допомогою APOLLO DI та отриманих через портал Sirona Connect) у відкритому форматі STL для подальшої обробки в сторонніх CAD / CAM системах.

* Доступно не у всіх країнах.

Інтраоральне сканування з використанням CEREC AC Bluecam

Унікальна точність сканування * завдяки спеціальній призмі камери CEREC Bleucam і паралельного променя світла.

Ефективна і зручна робота завдяки функції автоматичного захоплення зображення. Менш, ніж за хвилину можна відсканувати весь квадрант.

Велика глибина сканування забезпечує оптимальну чіткість зображення в області межі препарування.

Висока точність CEREC AC Bluecam формує базис для створення моделей Sirona Connect в зуботехнічній лабораторії.

* Результати дослідження Prof. Dr. Mehl (Zurich University, 2008): Точність вимірювання влибини: 19 μm.

Інтраоральне сканування з використанням CEREC AC Omnicam

Досконале сканування

Сканування без використання порошку

Камера CEREC Omnicam розроблена для сканування природної субстанції зубів і ясен без використання порошку. Просто розмістіть камеру над областю сканування і зйомка почнеться автоматично. Ще ніколи отримання знімків повної щелепної дуги або квадрантів не було таким зручним і швидким.

Неперевершена ергономіка

Відмінний доступ

Завдяки плавним лініям дизайну і компактної насадки забезпечується відмінний доступ до жувальної групи зубів. Незалежно від положення, займаного пацієнтом (сидячи прямо або відкинувшись), Ви зможете легко відсканувати верхню і нижню щелепи без зміни Вашого звичного робочого положення.

Безперервне сканування

Ви плавно переміщаєте камеру над поверхнею зубів. Отримані дані успішно перетворюються в тривимірну модель. Процес безперервного сканування забезпечує велику глибину різкості. Крім того, процес сканування може бути перерваний і відновлений в будь-який зручний для Вас момент.

Точні тривимірні знімки в кольоровому режимі

Незалежно від їх природи, всі скановані поверхні відображаються у своїх природних кольорах, що спрощує орієнтацію в зубній порожнині. Ви зможете легко розрізнити амальгаму, золото або композит. З клінічної точки зору це дозволить чітко визначити межі препарування.

Ефективна комунікація з пацієнтом

Камера CEREC Omnicam відрізняється від інших подібних систем наявністю спеціалізованого режиму консультування пацієнтів, за допомогою якого Ви можете записати інтраоральне відео з вихідною і фінальною клінічними ситуаціями і продемонструвати їх пацієнтові. Реалістична візуалізація зубів і ясен допоможе переконати пацієнта в необхідності лікування і він з більшою готовністю сприйме Ваші пропозиції і погодиться з ними.

Програмне забезпечення CEREC Connect

При придбанні обладнання CEREC AC стоматологи безкоштовно отримують програмне забезпечення CEREC Connect 4.3. Це програмне забезпечення має сучасний інтуїтивний інтерфейс, робота з яким не вимагає ніяких спеціальних навичок роботи з комп’ютером.

Програмне забезпечення CEREC Connect:

  • Розраховує віртуальну 3D модель
  • Допомагає визначити межу препарування (також цей етап може зробити зубний технік в лабораторії)
  • Відправляє віртуальну 3D модель в зуботехнічну лабораторію через портал Sirona Connect
  • На підставі даних сканування в клініці відразу можуть бути виготовлені тимчасові реставрації

Портал Sirona Connect

Портал Sirona Connect дозволяє відправити дані сканування та інформацію про замовлення в режимі онлайн. Ви можете вибрати будь-яку з зареєстрованих inLab лабораторій у Вашому регіоні. Ви також можете зв’язатися з цими лабораторіями звичайним способом.

Дані завантажуються на портал автоматично з програмного забезпечення CEREC Connect або програмного забезпечення APOLLO Connect (залежно від того, який сканер Ви використовуєте).

Програмне забезпечення inLab завантажує дані з порталу прямо в комп’ютер, що знаходиться в лабораторії.

Вимоги для вивантаження і завантаження даних: з’єднання з інтернет; діюча адреса електронної пошти; реєстрація на порталі Sirona Connect стоматологічної клініки і зуботехнічної лабораторії.