CAD/CAM Матеріали


cad_1_pi_header_einstiegsseite_materialien_892

Матеріали для CAD/CAM-систем найвищої якості, які відповідають найвищим вимогам 

Маркування «найвища якість» означає:

 • тільки високоякісні матеріали, що відповідають найвищим стандартам з точки зору здатності до обробки і точності
 • спеціальні програми виробничої обробки для кожного окремого матеріалу
 • повна сумісність з фрезерними апаратами Sirona
 • вибір блоків безпосередньо в програмі CEREC або inLab
 • оптимальний контроль над усім процесом виробництва

cad_2_pi_quality_label_mod_311

Наряду с материалами компании Sirona вы можете также использовать керамические материалы, изготовляемые независимыми производителями VITA-ZahnfabrikIvoclar VivadentMerz DentalDentsply3M ESPE и GC. Это решение гарантирует вам еще большую независимость. Выбор материалов для нашей CAD/CAM-системы всегда остается за вами.

CEREC Blocs C In – професіонал в одиночних реставраціях на фронтальні зуби.

Високі естетичні вимоги до реставрацій на фронтальну групу зубів в окремих випадках обмежували можливості використання CAD / CAM-систем при протезуванні. CEREC Blocs C In і нові можливості програми CEREC 4.2 дозволили досягти необхідного естетичного ефекту.

 inCoris TZI – транслюцентний діоксид цирконію

Блоки inCoris TZI використовуються для виготовлення коронок і мостів повної анатомічної форми до дев’яти одиниць. Завдяки своїй високій транслюцентності, реставрації з inCoris TZI не вимагають додаткового облицьовування, що є економічно вигідною і більш естетичною альтернативою металевим реставраціям без облицювання і з частковим облицюванням. Синтеризація в печі inFire HTC Speed займає всього 10 хвилин для одиночних реставрацій і 60 хвилин для мостовидних конструкцій.

inCoris CC – Реставрації з недорогоцінних металів – тепер це так просто!

Блоки inCoris СС – це матеріал на основі кобальт-хромового сплаву, який фрезерується в сирому вигляді, як діоксид цирконію, і потім синтеризується в інертному газі (наприклад, в аргоні в печі inFire HTC Speed) і при цьому дає усадку.

inCoris TZI

Транслюцентний діоксид цирконію для реставрацій повної анатомічної форми

Блоки inCoris TZI можуть бути використані користувачами inLab для виготовлення анатомічних коронок і мостовидних протезів до чотирьох одиниць.

inCoris TZI C

Пофарбований прозорий діоксид цирконію

За допомогою inCoris TZI C, нових блоків з пофарбованого прозорого діоксиду цирконію, реставрації повної анатомічної форми можуть бути зроблені ще швидше і передача кольору буде ще краща. Блоки inCoris TZI C доступні в 10 класичних кольорах і трьох розмірів.

Реставрації, що радують око

Високі естетичні вимоги до реставрацій на фронтальну групу зубів в окремих випадках обмежували можливості використання CAD / CAM-систем при протезуванні. CEREC Blocs C In і нові можливості програми CEREC 4.2 дозволили досягти необхідного естетичного ефекту.

CEREC Blocs C In

cadcam_cerec-blocs-c-in_1_311Блоки CEREC Blocs C In з вбудованим ядром дентину, покритим емаллю, у поєднанні з програмою CEREC 4.2 створюють неперевершені умови для керамічних коронок на фронтальну групу зубів. Програма CEREC допоможе Вам правильно вибрати колір і оптимально розташувати реставрації в блоці. Результат: природний вигляд фронтальних зубів одним натиснканням кнопки.

Схема розташування ядра дентину в блоці

cadcam_cerec-blocs-c-in_2_311Ядро дентину використовується з обох сторін, так само, сердечник може використовуватися для дуже вузької передніх зубів на нижній щелепі, а також для широкого передніх зубів верхньої щелепи .

Зображення вибору кольору в програмному забезпеченні

cadcam_cerec-blocs-c-in_3_311Стоматолог може увійти колір зуба і товщину ріжучого емалі в програмному забезпеченні. Після цього вводяться дані, алгоритм автоматично позиціонує головку в блоці в положенні відповідної за кольором.

Зображення товщини різу емалі

cadcam_cerec-blocs-c-in_4_311Користувач може самостійно вибрати емаль речовина пацієнта, не втрачаючи потрібного кольору в області ріжучого краю.

Індивідуальні абатменти

Надійне імплантологічне лікування з чудовими естетичним результатом стає все більш затребуваним серед пацієнтів і лікарів-стоматологів.

У поєднанні з блоками під абатменти inCoris meso, набори TiBase виробництва компанії Sirona дозволяють досягти чудових результатів для кожного індивідуального клінічного випадку, враховуючи всі основні побажання пацієнта: висока естетичність і довговічність суцільнокерамічних реставрації та імплантатів.

 TiBase – набір з титанової платформи, гвинта і тіла (маячка) для сканування

Просто підберіть набір TiBase відповідно до певної імплантологічної системи. Набір складається з трьох компонентів: титанова платформа, фіксуючий гвинт під абатмент і тіло (маячок) для сканування.

Матеріали для inLab системи – найширший спектр показань

Суцільнокерамічні коронки і мостовидні протези з діоксиду цирконію, індивідуальні абатменти і моделі з полімерної пластмаси:

Працюючи на фрезерному апараті inLab MC XL, Ви можете використовувати найширший вибір матеріалів inCoris. Блоки inCoris ZI і inCoris TZI характеризуються високою біосумісністю і естетичністю. inCoris meso використовуються для виготовлення індивідуальних абатментів під імплантати. Спеціальні блоки inCoris Model є відмінним вибором для створення аналогів гіпсових моделей.

inCoris CC

Блоки inCoris СС – це матеріал на основі кобальт-хромового сплаву, який фрезерується в сирому вигляді, як діоксид цирконію, і потім синтеризується в інертному газі (наприклад, в аргоні в печі inFire HTC Speed) і при цьому дає усадку.

Реставрації з недорогоцінних металів – тепер це так просто!

Також просто як і діоксид цирконію

 • Швидко
 • Висока якість
 • Без ризику утворення тріщин і деформації реставрацій
 • Фрезерування з водяним охолодженням
 • Мостовидні конструкції до 4 одиниць
 • Більш м’які вимоги до препарування опорних зубів
 • Блоки чотирьох розмірів: mono, medi, maxi S, і maxi L

Більшість реставрацій в світі як і раніше виготовляються з недорогоцінних металів. Робота з матеріалом inCoris CC не відрізняється від звичних для зубних техніків методів роботи з металами. Різниця лише в тому, що не потрібно витрачати час на моделювання, виливку і припасування. Робота з блоками inCoris CC простіша, чистіша і швидша в порівнянні з традиційними способами виготовлення металевих реставрацій.

inCoris ZI

Синтеризаційна кераміка на основі діоксиду цирконію для каркасів мостоподібних протезів

inCoris TZI

Високотранслюцентна синтеризаційна кераміка на основі діоксиду цирконію для реставрацій повної анатомічної форми

inCoris TZI C

Пофарбований прозорий діоксид цирконію

inCoris ZI meso

Синтеризаційна кераміка на основі діоксиду цирконію для абатментів

inCoris Model

Полімерні блоки inCoris Model для виготовлення моделей

Приналежності

Використовуваний нашою компанією спектр CAD / CAM-матеріалів для виготовлення реставрацій та індивідуальних абатментів доповнений різним приладдям для отримання цифрових оптичних відбитків і виготовлення моделей. Фрези нашого виробництва забезпечують відмінну якість виготовлених реставрацій.

Спрей для сканування CEREC Optispray

cerec_optispray_200Зручний у застосуванні спрей CEREC Optispray покращує якість цифрових оптичних відбитків, що одержуються за допомогою системи CEREC.

Підготовка зубів до сканування із застосуванням порошків і розчинів залишилася в минулому. Спрей CEREC Optispray полегшує процедуру отримання цифрових зліпків, як для стоматологів, так і для пацієнтів. Він простий у застосуванні, підвищує точність оптичних відбитків і володіє значними перевагами з точки зору гігієни.

Сканований суперміцний гіпс CEREC Stone BC (типу IV)

Приладдя для виготовлення моделей

Утримувачі моделей, перехідні плати, штифти

Фрези

Брошури

PDF

CAD / CAM-матеріали. Найвища якість, що відповідає найвищим вимогам

Тип: PDFРазмер файлу: 2.03 MB07 / 10/2014