CEREC. Зроблено, щоб надихнути

Досліджуйте унікальний світ CAD/CAM-систем компанії Sirona разом з стоматологами, використовуючими CEREC. Дізнайтесь більше про унікальний потенціал систем CEREC.

pi_cerec_software_4_interviews_1_boyle_uk_200«Це не жарт: з того часу, як я почав працювати з CEREC, пацієнти самі просять мене призначити час наступного прийому. Раніше це робив я».

Д-р Гордон Бойл, Великобританія

pi_cerec_software_4_interviews_2_bettoni_ch_200«Я завжди дозволяю пацієнтам стежити за процесом моделювання. Якщо б мене попросили вибрати лише одну річ, щоб показати сучасний рівень моєї стоматологічної клініки, то це була б система CEREC.».

Д-р Ельза Беттоні, Швейцарія

pi_cerec_software_4_interviews_3_takeda_jp_200«CEREC Biogeneric створює індивідуальні реставрації для кожного окремого пацієнта. Жодна з стоматологічних баз даних не здатна на таке . В минулому мені доводилось затрачати на моделювання реставрації десять хвилин. Зараз для цього достатньо трьох хвилин».

Д-р Томоко Такеда, Японія

pi_cerec_software_4_interviews_4_stamnitz_de_200«Коли мені потрібно досягнути високої точності, я покладаюсь на сучасні технології. Система CEREC дуже точна: вона робить в точності те, що мені потрібно».

Д-р Бернхільд-Ельке Штамнітц, Німеччина

pi_cerec_software_4_interviews_5_kassel_fr_200«Завдяки CEREC я можу створювати геніальні дизайни, що відповідають точним індивідуальним вимогам, в будь-який час. Я контролюю весь процес від початку до кінця. Тепер я «творчий» стоматолог».

Д-р Штефан Кассель, Франція

pi_cerec_software_4_interviews_6_findeis_de_200«Я створював різноманітні варіанти традиційних і цифрових мостовидних протезів паралельно – результати точності прилягання реставрацій, сконструйованих в Sirona Connect, виявились фантастичними. А мене нелегко вразити».

Д-р Грегор Фіндайс, Німеччина

pi_cerec_software_4_interviews_7_raimondo_it_200«Можливість об’єднання даних CEREC и тривимірних даних, одержаних на цифровому об’ємному томографі GALILEOS, – фантастичне рішення компанії Sirona. Воно спричинило формування комплексної платформи, яка використовується для надійного імплантологічного планування»

Д-р Карло Раймондо, Італія

pi_cerec_software_4_interviews_8_maier_de_200«Я могжу багато розказати про систему CEREC, але Вам потрібно побачити результати її використання власними очами. Після цього Вам не захочеться лікувати пацієнтів попередніми способами. В цьму я впевнений».

Д-р Міхаель Майєр, Німеччина