DAC PREMIUMpi_header_einstiegsseite_dac_premium_en
DAC PREMIUM і DAC PREMIUM + використовують такі ж двошарові камери стерилізації (камери твін технології), як лікарняні автоклави. Камери попередньо нагрівають паром, який потім використовується для стерилізації. Ви економите час, витрати енергії і ви і ваші пацієнти захищені найкращим результатом стерилізації в надійній і легкому виконанні.
Камери твін технології також пропонують вирішальну перевагу тому, що повітря дуже швидко заміщується з порожнин інструментів, пакетів для стерилізації та камери. З автоклавами преміум-класу DAC Ви можете швидко і легко відстежувати інструменти, що використовуються для роботи з пацієнтами, і тим самим укріпити свою репутацію якості.

  • Правова визначеність шляхом задоволення всіх відповідних норм
  • Документація з принтером, CF або картами програмного забезпечення для ПК
  • Інтуїтивно зрозуміле управління за допомогою кольорового сенсорного дисплея
  • Дуже короткі цикли стерилізації
  • Режим економії енергії: Автоматичне зниження температури готовності

pi-dac-premium-offene-kammer_646


Легке відстеження
З автоклавами DAC PREMIUM Ви можете швидко і легко контролювати гігієну інструментів, що використовуються для роботи з пацієнтами, і тим самим укріпити свою репутацію. Ви визначаєте необхідні параметри і будете спокійні після стерилізації. З DAC PREMIUM і DAC PREMIUM+ це може бути здійснено без додаткового комп’ютера або спеціального програмного забезпечення.

Ефективне нагрівання
DAC PREMIUM і DAC PREMIUM + використовують ті ж двошарові камери стерилізації (камери твін технології), як лікарняні автоклави. Камери попередньо нагрівають паром, який потім використовується для стерилізації. Як результат, електричні з підігрівом пакету більше не потрібні. Ви економите час, витрати енергії і ви і ваші пацієнти захищені найкращим результатом стерилізації в надійній і легкій формі.

Простий і інтуїтивно зрозумілий
Дуже великий кольоровий сенсорний дисплей, зовнішній вигляд автоклавів DAC PREMIUM також виділяє їх із звичайних класу В стерилізаторів. Навігація по меню інтуїтивно зрозуміла, так що помилки оператора є в минулому. Ви також можете вибрати будь-які потрібні налаштування швидко і легко. Ви можете, наприклад, налаштувати фон дисплея у відповідності з вашими смаками.

Швидка вентиляція повітря
Якість стерилізації не тільки залежить від якості пару. Продуктивність вакуумної технології є також особливо важливо для отримання найкращого результату стерилізації. Камери Twin технології також відіграють тут вирішальну роль, тому що повітря дуже швидко вентилюється з порожнин інструментів, пакетів для стерилізації та камери. В той же час, повітря забирається з пару дуже ефективно. Це значно скорочує процес стерилізації, водночас збільшуючи термін служби вакуумного насоса.

pi-dac-premium-hygienesystem_de_311DAC PREMIUM

Tray rack incl. 6 trays
Tray holder
NITRAflash CF Card
REF: 65 26 920

pi-dac-premium-offene-kammer_311DAC PREMIUM+

Tray rack incl. 6 trays
Tray holder
NITRAflash CF Card
REF: 65 26 938


Безпечна, надійна стерилізація та ідеальне сушіння.
Протягом багатьох років бактеріологи підкреслювали важливість автоклавної сушки, особливо там, де інструменти упаковані в пакети. Апарат DAC PREMIUM є ідеальним методом для скорочення часу сушіння і дотримання суворих вимог EN 13060. Використовуючи додаткові елементи управління і параметри стерилізації, DAC PREMIUM пропонує високий рівень безпеки і повинен бути невід’ємною частиною основного обладнання в кожній стоматологічній практиці.

Фракціонування попереднього вакууму
При фракціонуванні попереднього вакууму повітря відкачують багаторазово, чергуючись з переривчастим припливом пару і, таким чином, забезпечують необхідне, надзвичайно ефективне видалення повітря, навіть з вузьких частин інструментів і пористих стерилізаційних виробів.

Вакуум для оптимальної сушки
DAC PREMIUM є ідеальним приладом для скорочення і оптимізації часу сушіння.

Легка документація
Документація з великим кольоровим сенсорним дисплеєм і інтуїтивно зрозумілим управлінням. Праціє безпосередньо через інтерфейс Ethernet, через внутрішню мережу, за допомогою штрих-коду, етикетки для ідентифікації. Документування за допомогою принтера NITRAprint. Ви обираєте варіант, який найкращим чином відповідає вашій роботі і таким чином  знижуєте завдання адміністратора до мінімуму.

Контроль процесу
Ви можете документувати всі програмні цикли з принтером журналу NITRAprint або цифрово з карти CF NITRAflash. DAC PREMUIM не тільки дає Вам абсолютно готові інструменти, а також правову визначеність.

Протокол принтера для DAC PREMIUM
NITRAprint – принтер для DAC PREMIUM
Принтер забезпечує наступні документи:

  • Обрана програма
  • Дата, час, поточний номер партії
  • Фактичне значення вакууму, тиску і температури
  • Підтвердження успішного завершення програми
  • Будь-які неприпустимі відхилення

NITRAprint 60 наклейок
NITRAflash: цифрова документація
NITRAflash карти / документація ПК
Дані зберігаються на CF-карти, а через кард-рідер їх можна зберігати або роздрукувати за допомогою програми обробки у вигляді таблиці.
Стерилізація здійснюється в лічені хвилини.
У режимі швидкої програми, розгорнуті інструменти стерилізуються протягом всього 12 хвилин – в тому числі попереднім вакуумом і швидким висиханням. Саме тому автоклави DAC PREMIUM класу – найкращі автоклави в своєму класі на ринку.
Інтегрований контроль якості води гарантує, що тільки вода кращої якості використовується для стерилізації. Це гарантує безперебійну роботу і захищає Ваші інструменти.
За допомогою наших систем очищення води, Ви можете продовжити термін служби ваших інструментів і систем гігієни, а також знизити витрати на ремонт.
При підключенні до системи очищення води Sirona в NitraDem Direct Connect, Ви повинні мати повністю автоматичне водопостачання. Це позбавить Вас від ручної зміни баку для води, таким чином, гарантується ефективний процес гігієни. Якщо Ви підключите DAC PREMIUM до дренажної системи – води автоматично видаляється.

NitraDem Direct Connect
NitraDem Direct Connect – пряме підключення води для максимальної якості.

SIRODEM
SIRODEM – економічно ефективне наповнення очищеною водою за допомогою з’єднуючого шланга.


Брошури
PDF
Клас B стерилізатори і ущільнюючі пристрої від Sirona – з безпекою з єдиного джерела.

Тип: PDF Розмір файлу: 1.2 Мб 03/10/2015