Дізнайтеся про практику Sirona по всьому світу

teneo_s36-39_invers_carraraneu_646

Канада

pi_internationale_praxen_canada_200TENEO розділяє мою точку зору.
«Моя мета – надати пацієнтам першокласну допомогу. Тому при створенні реставрацій я в однаковій мірі приймаю до уваги функціональні і естетичні характеристики. TENEO дозволяє враховувати ці обидва аспекти, так що мені було легко зробити вибір на користь даної установки».

Швейцарія

pi_internationale_praxen_suisse_200Сучасна скрізь і у всьому
«З серпня 2009 року ми позбулись проблем, пов’язаних із зміною кабінетів: будь-який лікар може легко користуватися власними налаштуваннями на будь-якому робочому місці. TENEO підвищує продуктивність роботи і має вражаючий сучасний дизайн».

Росія

pi_internationale_praxen_russia_200Кращі технології для пацієнтів
«Коли ми проектували майбутню клініку в 2009 році, ми хотіли використовувати найкраще медичне обладнання, яке представлене на ринку. В кінцевому результаті ми вибрали установки TENEO компанії Sirona – обладнання, виготовлене в Німеччині, яке задає тенденції в своїй галузі».

Франція

pi_internationale_praxen_france_200TENEO – лідер в галузі інтеграції.
«Загромаджене робоче місце – це негігієнічно, і негарно. Завдяки TENEO робочі умови в моїй клініці значно покращились: оскільки ендодонтичні та імплантологічні функції безпосередньо інтегровані в установку, відпала необхідність в додатковому настільному обладнанні».

Німеччина

pi_internationale_praxen_germany_200Максимальна зручність для пацієнта і лікаря
«Ми прагнемо надати пацієнтам такий рівень обслуговування, який би хотіли одержати самі: цей девіз набув нового змісту з того часу, як ми почали працювати з TENEO. Тепер ми можемо забезпечити максимальну зручність для пацієнтів і аналогічний рівень зручності для лікаря».

Індонезія

pi_internationale_praxen_indonesia_200Високоякісні технології для для задоволення високих запитів
«Від імені спеціалістів клініки я обіцяю надати нашим пацієнтам високоякісне лікування. TENEO допомагає досягнути цієї мети. З липня 2010 року я працюю з цією установкою, що поєднує в собі новітні технології з надзвичайно успішним дизайном».

Австралія

pi_internationale_praxen_australia_200Важливі внутрішні достоїнства
«В основі моєї практики – високий професіоналізм. Я вирішив вкласти кошти в останні стоматологічні технології і вибрав просте, але ефективне обладнання. Коли пацієнти сідають в крісло TENEO, вони легко можуть оцінити переваги цієї установки».