GALILEOS Implant

pi_header_einstiegsseite_galileos_implant_892

3D software GALILEOS Implant. Швидкий і надійний спосіб комплексного планування лікування

З тривимірними технологіями процес імплантації стає простим і зрозумілим. За допомогою ПО GALILEOS Implant навіть початківець користувач зможе впевнено освоїти процес планування всього за кілька хвилин. При установці імплантата можливо повністю врахувати анатомічні особливості пацієнта за рахунок колірної індикації нижньощелепного каналу і можливості оцінки стану кісткової тканини в будь-якому напрямку, що гарантує високий ступінь безпеки за рахунок точного планування і проведення оперативного втручання. Збільшується не тільки кількість встановлених імплантатів але і ступінь неінвазімості. Більше того, економиться час консультування пацієнта за рахунок наочної тривимірної візуалізації планування лікування.

  • Просте і точне планування
  • Безпечне виконання втручань разом з хірургічними шаблонами SICAT
  • Процес інтегрованої імплантології за два сеанси

pi_einstiegsseite_behandlungseinheiten_galileos_implant_01_646

Інтегрована імплантологія

Давайте припустимо, що CEREC – це тільки початок …

pi_galileos_product_implant_200Тривимірні рентгенівські системи Sirona поєднують унікальні рішення інтегрованої імплантології та лікування завдяки процесам отримання знімків і моделювання в CEREC з високим ступенем діагностичної точності.

Xірургічні шаблони

pi_galileos_implant_people_200Ідеально розроблений план лікування з допомогою хірургічних шаблонів SICAT
В рамках імплантологічного планування в GALILEOS Implant користувач отримує доступ до індивідуальних хірургічним шаблонах.

База даних імплантатів та абатментів

Коротко про те, чого ви потребуєте

pi_implantauswahl_screenshot_860_200Імплантологічного планування в GALILEOS Implant відбувається за допомогою великої бази даних імплантатів та абатментів.
Завантажити базу даних імплантатів та абатментів

Брошури

PDF

CEREC 3D ПЛЮС

Тип: PDF Розмір файлу: 357,99 KB07 / 10/2013

завантажити

GALAXIS / GALILEOS Implant перегляду

ZIP

GALILEOS Implant Комфорт Плюс + Кіста + HD + ХК

Тип: ZIP Розмір файлу: 400.5 MB24 / 10/2013

завантажити

ZIP

GALILEOSComfort Плюс Стандартний HD + ХК

Тип: ZIP Розмір файлу: 398,31 MB24 / 10/2013

завантажити

ZIP

ORTHOPHOS XG 3D CEREC КЕРІВНИЦТВО 8×8 HD

Тип: ZIP Розмір файлу: 322,08 MB29 / 05/2015

завантажити

ZIP

ORTHOPHOS XG 3D CMG 5×5,5 HD

Тип: ZIP Розмір файлу: 346,7 MB29 / 05/2015

завантажити

ZIP

ORTHOPHOS XG 3D Стандартний 8×8 HD

Тип: ZIP Розмір файлу: 307,74 MB29 / 05/2015

завантажити

Корисні посилання

База даних імплантатів та абатментів GALILEOS

www.sicat.com

Імплантологічне планування

pi_galileos_implant_software_311_02З GALILEOS Implant імплантологічного планування під силу кожному.

Використовуючи діалоговий режим імплантологічного планування, спочатку зазначається положення імплантату і потім вибирається відповідна модель імпланта з бази даних. У разі розстановки декількох імплантів можливе їх паралельне вирівнювання. На фінальному етапі можливе корегування довжини та діаметру обраної моделі імпланта. Далі за рахунок візуалізації в різних проекціях відстежується оптимальне положення імпланта в щелепи.

Інтеграція даних CEREC

pi_galileos_implant_software_panorama_311З використанням GALILEOS Implant можливий імпорт CEREC даних в тривимірне дослідження.

Узгодження даних просто і зручно і вимагає всього кілька кліків. Одночасне ортопедичне і імплантологічне планування на сьогоднішній день вже стало реальністю завдяки передовим технологіям Sirona.

Візуалізація імплантату

Функція візуалізації імплантату в програмі GALILEOS Implant являє собою першокласний інструмент розгляду імплантату під усіма можливими кутами. Панорамний огляд імплантату дозволяє контролювати всі навколишні його структури в різних проекціях.

Планування абатментів

pi_galileos_implant_software_abutementdatenbank_311На додаток до планування імплантів можна також підібрати відповідний абатмент. Залежно від використовуваної імплант-системи можливо вибрати відповідний абатмент з бази даних.

В залежності від системи, використовуваної імплантату, відповідний абатмент і необхідне кути можуть бути обрані з бази даних.

Замовлення хірургічного шаблону

Для проведення імплантологічного планування Sirona має власну систему хірургічних шаблонів.

Замовити хірургічні шаблони можна безпосередньо в програмному забезпеченні GALILEOS Implant. При стандартній процедурі без використання даних CAD / CAM моделювання результат планування разом з формою для замовлення на виготовлення шаблону надсилається в SICAT, дочірнє підприємство Sirona. Нa основі імплантологічного планування SICAT виготовляє точний хірургічний шаблон протягом десяти днів.

Дізнайтеся більше про шаблони SICAT

Замовлення шаблон для свердління

Підготовка звітів по імплантологічного планування

Одним натисканням GALILEOS Implant забезпечує створення звіту з проведення імплантологічного планування, який служить керівництвом при проведенні оперативного втручання або джерелом інформації для сторонніх фахівців.

Тривимірне моделювання

На додаток до стандартних проекціях для перегляду рентгенівських зображень GALILEOS Implant моделює тривимірне зображення. Можливо також побудова тривимірних зрізів.