inLab MC X5
inlab_pi_header_inlab_misc_24_892-2-1

Лабораторний фрезер inLab MC X5

CAD/CAM

CAD – Computer-Aided Design – автоматизоване проектування

CAM – Computer-Aided Manufacturing – автоматизоване виробництво

 • 5 осей
 • сухе та вологе фрезерування
 • програмне забезпечення дозволяє приймати STL файли від інших CAD/CAM систем.

Реставрації, створені на CAD системах інших виробників у форматі STL, можуть бути імпортовані у CAM програмний модуль, спеціально розроблений для inLab MC X5, та виготовлені на inLab MC X5.

 • фрезерування та шліфування дисків  і блоків
 • високотехнологічна автоматизована система заміни робочих борів, що може бути укомплектована до 6 інструментів на один робочий цикл

Нова свобода в деталях

Кожен аспект inLab MC X5 було спроектовано для задоволення потреб CAD/CAM з якими стикаються дентальні лабораторії. Інтенсивний обмін технічним та технологічним досвідом з великою кількістю галузевих спеціалістів привів до створеннявиробничого інструменту, що задовольняє практично всім вимогам. Для надійного і незалежного протезування.

Відкритий

inlab-offenes-system_200inLab MC X5 є повністю відкритим виробничим комплексом.Він є досконалим доповненням до inLab складових inEos X5 та ПЗ inLab 15.0, хоча на перший час він може використовуватись для обробки сторонніх STL даних. Повністю перероблений САМ модуль дозволяє фрезеру бути під’єднаним до широкого спектру інших CAD систем без затрати додаткових коштів.

Дизайн

inlab-mc-x5-design_646Новий inLab MC X5 може запропонувати Вам більше ніж просто непересічну функціональність та легкість у використанні: його надзвичайно стабільний конструктив і сучасний дизайн також притягують. Його компактна та елегантна форма будуть привертати до себе захоплені погляди у Вашій лабораторії та досконало доповнювати екстраоральний сканер inEos X5.

Різноманітність матеріалів

pi-cad-cam-material-inlab_200inLab MC X5 розроблено як універсальний фрезер для обробки оксиду циркону, полімерів, композитів, воску та металів а також скла та гібридної кераміки.

Диски та Блоки

ronden-verarbeiten-inlab-mc-x5_311inLab MC X5 обробляє стандартні диски (Ø 98.5 mm, до 30 mm товщини) і блоки в одній камері. Разом з повною свободою використання будь-яких матеріалів, система надає Вам можливість забезпечувати широкий спектр застосувань сьогодні і в майбутньому. Перемикання з дисків на блоки займає декілька секунд.
bloecke-verarbeiten-inlab-mc-x5_311Іноваційний мульти-блок тримач вміщує до 6 блоків з різних матеріалів,  забезпечуючи таким чином максимальнупродуктивність навіть при великій кількості одиничних реставрацій.

Вологе та Сухе

inlab-mc-x5-nass-fertigen_311inLab MC X5 може використовуватися для вологого, сухого, або комбінованого фрезування протягом одного робочого циклу, залежно від матеріалів і потреб.
inlab-mc-x5-trocken-fertigen_311Sirona використала 30 років свого досвіду вологого фрезування склокераміки для створення довершеного фрезера для повноанатомічних реставрацій з високоміцних монолітних матеріалів.

Фрезування та Шліфування

burs-milling-grinding-inlab-mc-x5_311Для вологого і сухого фрезування застосовуються різні інструменти: Наші карбідні фрези і алмазні бури забезпечують повну відповідність ріжучих части і покриттів потребам обробки різних матеріалів. Ви завжди отримаєте відмінний результат.

Spindle Touch Технологія

inlab-mc-x5-technologie-fertigung_311Унікальна технологія inLab MC X5 здатна визначати розміщення дисків і блоків з винятковою точністю. Цей особливий рівень точностідозволяє Вам найефективніше використання блоків з дентином чи мезоструктур.

Першокласна концепція зміни інструментів

inlab-mcx5-werkzeugwechsel-konzeptПовністю автоматизований ченджер інструментів може містити їх до 6 штук. Ви можете приготувати магазини інструментів залежно від матеріалу, що використовується і управляти ними через ПЗ inLab CAM. Інтелектуальний механізм використання запасних інструментів дозволяє досягнути оптимального часу їх використання і захисту від збоїв. Додаткова зручність і безпека полягає у кольоровому кодуванні типів матеріалівна кожному інструменті і магазині у ПЗ CAM.

Простий Принцип Очистки

Високоякісний внутрішній дизайн inLab MC X5 включай гладкі поверхні та згладжені кути. Це зменшує кількість залишків і робить очистку легкою. Автоматична вакуумна машина і система очистки з підтримкою в програмному забезпеченні впроваджені, щоб полегшити Вам життя.

inlab-mc-x5-leichte-reinigunginlab-mc-x5-easy-clean

Більше зручності з Управлінням з планшету

inlab-mc-x5-remote-steuerungТепер ви можете бачити статус, того, що відбувається з Вашим inLab MC X5 всюди, завжди. З “дотиково” оптимізованим ПЗ inLab CAM ви можете управляти своїм фрезером з планшета швидко і кількома дотиками.

inLab CAM SW 15.0

Цифрові технології наступного рівня.

Два фрезера – один оптимальний робочий процес. inLab CAM 15.0 спеціально розроблене для фрезерів Sirona inLab MCX5 і inLab MCХL та їх інструментів. Всі компоненти узгоджені і забезпечують надійне виробництво Ваших реставрацій. Всі основні кроки процесу, конфігурування системи і інтегровані функції швидко і легко доступні через дружній до користувача інтерфейс.

inlab-cam-software-intro_646

Нове у inLab CAM 15.0:
 • Фрезування синтеризованого металу
 • Фрезування абатментів та містків абатментів з оксиду циркону
 • Фрезування попередньо забарвлених прозорих блоків з оксиду циркону (inCoris TZI C)
 • inLab надтонке шліфування алмазними бурами 0.6 
 • Фрезування хірургічних шаблонів
 • Шліфування мезоструктур абатментів з e.max CAD meso
 • Імпорт даних реставрації з додатковою XML інформацією

Ефективне управління замовленнями і матеріалами.

inlab-cam-software-1
З inLab CAM 15.0 вам доступна інформація по всім доступним фрезерам для створення, завантаження або управління процесами

Мультизадачний робочий процес. 

inlab-cam-software-2Управляйде декількома фрезерами одночасно з одного ПЗ. Максимізуйте продуктивність при оптимальному використанні ресурсів.

Починайте обробку негайно.

inlab-cam-software-3
Заощаджуйте час завдяки швидким алгоритмам обрахунків реставрацій. Розпочинайте процес одразу після прийняття замовлення.

Функції мульти-позиціонування.

inlab-cam-software-4
Точно розташовуйте свої роботи у дисках та блоках. Користуйтесь автоматичними функціями автоматичного позиціонування, оптимізації висоти в диску або обрахунку тримача для синтеризації. Також ви можете обирати розташування в ручному режимі.

inLab MC X5 мультиблок.

inlab-cam-software-5
Встановлюйте до 6 блоків з різних матеріалів за одну операцію. inLab CAM запропонує Вам автоматичний підбір розміру блоків і таким чином оптимізує використання матеріалів і час обробки.

Індивідуальні стратегії фрезування і шліфування.

inlab-cam-software-6
Ви маєте повний контроль результату і мжете обирати поміж різних методів обробки матеріалів. До прикладу обирайте оклюзальну та інтердентальну деталізацію, якість обробки поверхні або зменшуйте тримачі.

Nesting і stacking.

inlab-cam-software-7
Оптимальна ефективність досягається inLab CAM для кожного типу матеріалів. До прикладу ви можете фрезувати декілька реставрацій в блоці з гібридної або склокераміки на inLab MC XL використовуючи функцію Stacking. Функція Nesting дозволить це для блоків з  оксиду циркону, полімерів, металів або  композитів  на MC X5 or MC XL.

Управління фрезером та інструментами.

inlab-cam-software-8
З допомогою інтуїтивного графічного інтерфейсу користувача ви маєте повний контроль за станом вашого обладнання.

ВІДКРИТИЙ для STL та XML.

inlab-offenes-system_200inLab MC XL і inLab MC X5 відкриті для обробки реставраційних даних від всього поширеного ПЗ CAD. Додатковий XML імпорт дає додаткову інформацію, як межа препарування, осі введення чи інформація про замовлення напр. з Еxocad® чи 3Shape®.