Лабораторія

pi_header_inlab_misc_24_892-2-1

inLab. Мистецтво інновацій.

Інноваційна технологія inLab від Sirona допоможе Вам використовувати свої робочі навички в повній мірі. Ми пропонуємо Вам повноцінну систему, що складається з компонентів, які прекрасно функціонують як окремо, так і в комбінації один з одним. Ви зможете економити час, більш гнучко реагувати на запити стоматологічних клінік і гарантувати успішне майбутнє своєї лабораторії.

Огляд переваг системи inLab:

 • Ефективність і висока прибутковість, завдяки унікальному спектру матеріалів, що підвищують продуктивність, прибутковість і багатофункціональність Вашої зуботехнічної лабораторії;
 • Гнучкість і інтеграція, завдяки функціональному програмному забезпеченню, відкритому інтерфейсу і постійній підтримці;
 • Надійність і перспективність, гарантовані 25-річним досвідом застосування, можливістю дооснащення та модернізації.

inEos X5 – мабуть, самий прогресивний сканер

pi_inlab_einstiegsseite_ineos_blue_200_02-1

Цей новий революційний лабораторний сканер – Ваш головний спеціаліст з вирішення всіх цифрових завдань. Завдяки спеціальному держателю, інноваційному позиціонуванню моделі, останнім технологіям сканування і відкритого інтерфейсу, 5-осьовий inEos X5 відкриває Вашій лабораторії шлях до неперевершеної точності, легкого управління, швидкого сканування і всеосяжного спектру застосування.

Нова програма inLab 15.0

pi_inlab_sw4_200-1
Зручне моделювання з віртуальним артикулятором, дизайн посмішки і багато іншого.

Фрезерувальний апарат inLab MC XL

pi_inlab_mcxl_200_02
Фрезерний і шліфувальний апарат inLab MC XL відкриває Вам найширші можливості для виробництва у Вашій зуботехнічній лабораторії. Ви залишаєтеся у виграші, завдяки високій швидкості і точності. Ви можете перемикатися між шліфуванням і фрезеруванням всього за кілька простих кроків. А завдяки великому обсягу фрезерування і широкому спектру додатків, Ви отримаєте суттєву економічну вигоду.

Передача цифрових оптичних зліпків через портал Sirona Connect

pi_verteiler_digital_impression_solutions_2_200-1
Sirona Connect пов’язує весь ланцюжок цифрового моделювання, від отримання цифрових оптичних зліпків в умовах стоматологічної клініки до виготовлення реставрацій і моделей в зуботехнічній лабораторії. Ви неодмінно досягнете успіху з продукцією компанії Sirona, яка лідирує на ринку цифрових технологій, завдяки 25-річному досвіду застосування CAD / CAM-технологій в стоматології. Дізнайтесь більше про портал Sirona Connect.

Multilayer

Multilayer_200
У режимі «Multilayer» Ви можете моделювати коронки і мостовидні протези повної анатомічної форми, а потім виготовляти каркас і облицювання з відповідних матеріалів.

inFire HTC speed – синтеризаційна пічка

У режимі Superspeed піч inFire HTC speed синтеризує реставрації з inCoris TZI і inCoris ZI в рекордно короткі терміни. Велика місткість чаші збільшує продуктивність. Реставрації з кераміки та металевих матеріалів можуть синтеризуватися в одній і тій же печі.

 inLab MC X5 DENTAL LAB FREEDOM OF CHOICE – СВОБОДА ВИБОРУ ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЙ

Насолоджуйтесь новим рівнем свободи і скористайтеся необмеженими можливостями з новим 5-осьовим шліфувальним і фрезерним апаратом inLab MC X5.

Гибкое моделированиеБольше свободы в ПО inLab 15.0

highlight-inlab-software-modules_200_enВы всегда можете выбрать, какие показания, кроме тех, что есть в базовом модуле, вы хотели бы использовать в работе с inLab SW 15.0. Четыре программных модуля охватывают наиболее важные показания. Только от вашего решения зависит, когда загружать доступные обновления – нет обязательных обновлений программного обеспечения, нет срока действия программ, нет платы за годовую лицензию и за установку на каждое рабочее место.

Базовый модуль inLab 15.0

inlab-cad-jobsБазовый модуль охватывает все основные показания в зуботехнической лаборатории – от вкладок различного вида до коронок, каркасов и мостов.

Подробнее о базовом модуле

Модуль для имплантологии inLab 15.0

pi_inlab-vorgefertigten-abutments_200В модуле для имплантологии вы можете моделировать индивидуальные абатменты и коронки с винтовой фиксацией. Скоро будет доступно моделирование мостов и балок с винтовой фиксацией на имплантатах*.

Подробнее о модуле для имплантологии

Модуль со съемными зубными протезами inLab 15.0

pi_inlab-herausnehmbare-zahnersatz_200Включает в себя моделирование телескопов, балок и аттачментов. НОВИНКА: цифровое моделирование бюгельных протезов*.

Подробнее о модуле со съемными зубными протезами

Интерфейсный модуль inLab 15.0

inlab-offenes-system_200Интерфейсный модуль обеспечивает более гибкую работу с CAD/CAM-компонентами: как импорт, так и экспорт данных в формат STL позволяет идеально интегрировать ПО inLab в существующее CAD/CAM-оборудование.*

Подробнее об интерфейсном модуле

* Требуется наличие базового модуля inLab 15.0.

cad_1_pi_header_einstiegsseite_materialien_892

Матеріали для CAD/CAM-систем найвищої якості, які відповідають найвищим вимогам 

Маркування «найвища якість» означає:

 • тільки високоякісні матеріали, що відповідають найвищим стандартам з точки зору здатності до обробки і точності
 • спеціальні програми виробничої обробки для кожного окремого матеріалу
 • повна сумісність з фрезерними апаратами Sirona
 • вибір блоків безпосередньо в програмі CEREC або inLab
 • оптимальний контроль над усім процесом виробництва

cad_2_pi_quality_label_mod_311

inLab MC XL – Талановитий фрезерувальний апарат

pi_inlab_mcxl_02_311-1Фрезерний і шліфувальний апарат inLab MC XL відкриває Вам найширші можливості для виробництва у Вашій зуботехнічнійлабораторії. Ви залишаєтеся у виграші, завдяки високій швидкості і точності. Ви можете перемикатися між шліфуванням і фрезеруванням всього за кілька простих кроків. А завдяки великому обсягу фрезерування і широкому спектру додатків, Ви отримаєте суттєву економічну вигоду.

 • Широкий вибір матеріалів
 • Високоякісні матеріали для широкого спектру реставрацій.
 • Високошвидкісне фрезерування
 • Наприклад, виготовлення каркаса мостовидного протеза протяжністю в чотири одиниці з діоксиду цирконію всього за 40 хвилин.
 • Висока продуктивність
 • Фрезерування каркасів мостоподібних протезів протяжністю до 12 одиниць, блоки розміром до 85 х 40 х 22 мм.
 • Чотири мотори
 • Фрезерування і шліфування
 • Висока точність незалежно від матеріалів і показів
 • Фрезерування * діоксиду цирконію та полімерів
 • На апараті inLab MC XL Ви також можете фрезерувати діоксид цирконію та полімери. Фрезерування підвищує точність виготовлення реставрації і прискорює процес виробництва.

* Опція доступна з вересня 2013.

Використання блоків з недорогоцінних металів

inLab переходить на метал. З апаратом inLab MC XL і новими блоками на основі кобальт-хрому inCoris CC тепер стало можливим обробляти повний спектр металевих і керамічних матеріалів. Унікальна функція вологого шліфування виключає будь-який ризик для здоров’я зубного техніка.

inLab Stack – групова обробка реставрацій з діоксиду цирконію. Економічне виробництво.

Програма inLab Stack оптимально справляється з кількома реставраціями з одного блоку  діоксиду цирконію, що дозволяє більш економно використовувати блоки, знизити вартість одиниці і ефективно використовувати обладнання, наприклад, при шліфуванні або фрезеруванні в нічний час.

Виготовлення моделей

Шліфувальний / фрезерний апарат inLab MC XL * дозволяє виготовляти широкий спектр реставрацій, а також розбірні моделі. З його допомогою зуботехнічна лабораторія може виконувати всі етапи цифрового робочого процесу, а саме, імпортувати і обробляти цифрові оптичні зліпки (отримані через портал Sirona Connect), виготовляти моделі та високоякісні CAD / CAM-реставрації. Крім того, можливе сканування традиційних зліпків і потім фрезерування моделей.

За допомогою програми inLab можна редагувати дані моделі, розділяти її на сегменти і моделювати положення отворів для кріпильних штифтів (пінів). Окремі сегменти моделі виготовляються спеціальними фрезами на апараті inLab MC XL поліуретанових блоків.

Даний метод добре підходить для виготовлення часткових моделей щелепи для одиночних реставрацій і непротяжних мостовидних протезів на бічну групу зубів.

Огляд переваг:

 • Ефективне виготовлення моделі сегмента зубного ряду або повної дуги щелепи (або декілька малорозмірних моделей) з одного блоку на апараті inLab MC XL
 • Економія часу в порівнянні з традиційним методом виготовлення моделей
 • Всі етапи цифрового робочого процесу в вашій лабораторії

* Опція фрезерування моделей доступна для inLab MC XL з серійним номером 120000. Щоб отримати інформацію про варіанти удосконалення використовуваної версії inLab MC XL, зв’яжіться з місцевим дистриб’ютором.

 inEos X5 –  Мабуть, самий прогресивний сканер

pi_inlab_ineos_311Цей новий революційний лабораторний сканер – ваш головний спеціаліст з вирішення всіх цифрових завдань. Завдяки спеціальному держателю, інноваційному позиціонуванню моделі, останніми технологіями сканування і відкритого інтерфейсу, 5-осьовий inEos X5 відкриває вашої лабораторії шлях до неперевершеною точності, легкому управлінню, швидкому скануванню і всеосяжного спектру застосування.

Коротко про переваги:

 • Автоматизація: Унікальна концепція управління була запрограмована для забезпечення максимальної ефективності при автоматичному скануванні і доповнена можливістю ручного сканування
 • Швидкість: Інноваційна 5-осьова технологія сканування зі спеціальним тримачем для точного визначення області сканування забезпечують швидке автоматичне позиціонування моделі.
 • Точність: Нова технологія сканування забезпечує неперевершену точність і глибину різкості. Поряд з функцією автофокусу ця технологія створює ідеальну платформу для моделювання та фінального виготовлення реставрації.
 • OPEN inEos: експорт даних сканування у відкритий формат STL для обробки на сторонніх CAD / CAM-системах.
 • Автоматичне захоплення зображення. Швидке і надійне автоматичне сканування моделей і зліпків.
 • Широкий робочий діапазон. Дозволяє позиціонувати найбільш популярні артикулятори і дає необмежений доступ до моделі в ручному режимі.
 • Сканування декількох штампиків. Можливість одночасного сканування декількох відпрепарованих штампиков, з чітким розмежуванням кордонів препарування.
 • Сканування за рекордний час. Завдяки великому полю сканування Ви можете автоматично відсканувати оклюзійні поверхні цілої щелепи приблизно за 10 секунд.
 • Ручне сканування. Швидке та ефективне ручне сканування для простих реставрацій.

 Найшвидша синтеризаційна піч: InFire HTC Speed.

pi_inlab_infire_htc_speed_200-1Нова високотемпературна піч inFire HTC speed значно прискорює процес виготовлення ковпачків і каркасів. Нові програми для швидкісної синтеризаціі дозволяють економити до 85% і навіть в деяких випадках до 97% часу для одиночних реставрацій. Це досягається завдяки використанню останніх технологій у виробництві нагрівальних елементів, ізоляційних матеріалів і лотків для синтеризаціі. Крім того, піч дозволяє синтеризувати недорогоцінні метали з використанням інертного газу.

Економія часу і грошей:

 • 10-хвилинний режим високошвидкісної синтеризаціі одиночних коронок і ковпачків з блоків inCoris ZI і inCoris TZI
 • Синтеризація реставрацій з діоксиду цирконію всього за 60 хвилин (для мостовидних конструкцій до 9 одиниць)
 • Виключно висока продуктивність – до 8 синтеризаційних циклів в день завдяки зниженню часу синтеризаціі до 85%
 • Повне виготовлення мостів, виготовлених за технологією цифрового облицювання Multilayer, за один день
 • Вбудований таймер для запуску процесу випалу на ніч.
 • Високе енергозбереження завдяки значно меншій тривалості циклів нагрівання та охолодження (2 кВт / год замість 10 кВт / год).

Простота і багатофункціональність:

 • 10-хвилинний режим високошвидкісної синтеризаціі одиночних реставрацій з блоків inCoris ZI і inCoris TZI
 • Випал реставрацій з діоксиду цирконію всього за 60 хвилин (включаючи мостовидні конструкції до 9 одиниць)
 • Інтегрований модуль управління подачі газу дозволяє виконувати синтеризацію недорогоцінних металів в аргоновому середовищі.
 • Повне виготовлення мостів, виготовлених за технологією цифрової облицювання Multilayer, за один день
 • Вбудований таймер для запуску процесу випалу на ніч.
 • Високе енергозбереження завдяки значно меншої тривалості циклів нагрівання та охолодження (2 кВт / год замість 10 кВт / год)

inFire HTC speed з новими функціями Superspeed і Metal: синтерізація кераміки і недорогоцінних металів в одній печі. Інтегрований модуль управління газом дозволяє виконувати синтеризацію недорогоцінних металів в аргоновому середовищі.

inFire HTC speed з новими функціями Superspeed і Metal дає Вам найширші можливості для вибору матеріалів. Нова панель управління inFire HTC має лаконічний і інтуїтивно зрозумілий дизайн.

Для випалу недорогоцінних сплавів використовується спеціальний закритий контейнер, який наповнюється аргоном під час синтеризаціі.

Аксесуари Superspeed

Superspeed – ідеальний режим для швидкого отримання реставрацій

Завдяки режиму синтеризаціі Superspeed, Ви можете отримувати готові цирконові коронки і мостовидні протези всього за півтори години.

Superspeed для inCoris TZI і inCoris ZI

Функція синтеризаціі в режимі Superspeed зараз схвалена тільки для реставрацій з блоків inCoris TZI і inCoris ZI.

Брошури

Информация для пользователя

Средства программного обеспечения – пользовательский интерфейс inLab SW 4.x

Обновления программного обеспечения inLab SW4.х

 • Service Pack inLab SW 4.2.3. (for inEos X5 and inEos Blue only) – Software
  Тип : exe Размер файла : 402.25 MB 02/06/2014
  Download
 • Service Pack inLab SW 4.2.1. – Software
  Тип : exe Размер файла : 351.37 MB 02/06/2014
  Download
 • VITA Material Service Pack for inLab SW 4.0.2 – Software
  Тип : exe Размер файла : 8.78 MB 02/06/2014
  Download

Обновление программного обеспечения inLab 3DV3.88

 • Materialpack inCoris TZI V3.8x
  Тип : exe Размер файла : 13.36 MB 02/06/2014
  Download
 • Service Pack inLab 3D V3.88 64bit (inEos Blue)Тип : exe Размер файла : 239.11 MB 02/06/2014
  Download
 • Service Pack inLab 3D V3.88 32bit (inEos Blue)
  Тип : exe Размер файла : 233.36 MB 02/06/2014
  Download