ORTHOPHOS XG 3D

Від 51 900 €
orthophos_1_pi_header_einstiegsseite_xg_3d_892

ORTHOPHOS XG 3D. Найпопулярніша рентгенівська установка у світі. Тепер з 3D.

Завдяки об”єму зони зйомки з розмірами 8 см у діаметрі та 8 см у висоту і стандартній роздільній здатності в 160 мкм, ORTHOPHOS XG3D ідеально підходить для щоденної роботи у Вашій практиці. Зона зйомки достатньо широка, щоб уникани повторних 3D сканувань.

3D знімки формуються з 200 знімків за один оберт. У режимі HD робиться 500 знімків за один оберт.

Два розміри об”єму зйомки

Точність для вірної діагностики та ефективне використання часу.

Поле огляду 8 см х 8 см (VOL1) дозволяє відобразити всю щелепу пацієнта на одному знімку, що спрощує діагностику та планування лікування.  При ендодонтичному лікуванні достатньо меншого обєму 5смХ5,5см (VOL2). Таким чином ми не тільки зменшуємо дозу опромінення а й скорочуємо час на постановку діагнозу. В режимі HD (висока роздільна здатність, 500 знімків зо один оборот ) при VOL2 з розміром вокселя 100 мкм Ви отримаєте надчіткі знімки для ендодонтичного лікування.

Високоякісне зображення у 2D та 3D

Максимальна якість зображення у всіх проекціях

Завдяки режимам HD (висока роздільча здатність) та MARS при 3D скануванні (Послаблення Впливу  Металевих Артефактів) Ви отримуєте максимально якісне 3D зображення, яке у ендорежимі може бути відтворено завдяки 100мкм точності , а використовуючи режим ASTRA 2D (Алгоритм Реконструкції Анатомічних Структур)  Ви отримуєте вражаючі результати при панорамній та цефалостатичній зйомці.

Інтегрована імплантологія

Разом з системою CEREC це вже не просто рентген.

Так само як використовуючи скани великого обєму з GALILEOS, скани з ORTHOPHOS XG3D  дозволяють одночасно планувати протезування та імплантацію а також робити високоточні хірургічні шаблони на CEREC. Час, відведений на проектування та виготовлення  шаблону, є мінімальним для власників CEREC, а імплантації проведені за допомогою шаблону більш безпечні та точні.

orthophos_2_pi_orthophosxg3d_product_646_01

Поле огляду 8 х 8 см з можливістю колімації до 5 х 5,5 см.

Жодна деталь не буде упущена – досконалий робочий процес

Рентгенівська система ORTHOPHOS XG 3D з полем огляду 8х8 см є універсальним рішенням для всіх стоматологічних клінік. З іншого боку, завдяки можливості колімації поля огляду до 5х5,5 см з високою роздільною здатністю 100 мкм, ця система стає також оптимальним рішенням для ендодонтії.

Приголомшлива якість зображень в режимах двомірної і тривимірної зйомки

Максимальна якість рентгенівських зображень у всіх вимірах

Подібно GALILEOS, ORTHOPHOS XG 3D тепер також працює в 3D режимі з модулем MARS для пригнічення металевих артефактів, що дозволяє отримувати відмінні тривимірні зображення з високою роздільною здатністю 100 мкм при невеликому обсязі одиночних двомірних зображень. А програмний алгоритм ASTRA гарантує високу контрастність, низькі шуми, високу різкість по краях і велику увагу до деталей без артефактів як при панорамній, так і при цефалометричній зйомці.

Незалежно від того, який режим використовується (панорамна зйомка або тривимірна діагностика), з системою ORTHOPHOS XG 3D Ви отримаєте більше інформації і заощадите час.

Інтегрована імплантологія

Рентгенівська діагностика з CEREC – це не просто діагностика

Аналогічно роботі з системою GALILEOS, з ORTHOPHOS XG 3D також можна одночасно планувати ортопедичні та хірургічні втручання і використовувати переваги хірургічних шаблонів, вироблених централізовано або на CEREC. Користувачі CEREC витрачають мінімальний час на моделювання та виготовлення шаблону, а пацієнти швидше погодяться з планом лікування і гідно оцінять додаткову безпеку імплантації за допомогою шаблонів.

Показання до двомірної рентгенівської діагностики

2D-модуль рентгенівської системи ORTHOPHOS XG 3D по Вашій команді виконує сучасні діагностичні завдання в галузі ендодонтії, пародонтології, імплантології, ортодонтії та хірургії. Завдяки багаторічному досвіду двомірної рентгенівської діагностики з ORTHOPHOS XG 3D дана система по праву є ідеальним партнером у виконанні щоденних стоматологічних задач.

Режими двомірної зйомки

– режими панорамної зйомки з опціональним постійним коефіцієнтом збільшення або алгоритмом захисту від артефактів;

– режими вивчення навколоносових пазух;

– режими вивчення скронево-нижньощелепних суглобів;

– товсті зрізи передньої частини щелепної дуги;

– режими вивчення прикусу;

– множинні зрізи в області задньої частини щелепної дуги.

Далі представлено кілька цікавих прикладів:

pi_indikationen_m2_1280_04

– панорамний знімок зубощелепної системи підлітка, що носить ортодонтичні скоби;

– агенезії 18 і 28 зубів з одонтобластами 38 і 48;

– розширена порожнина пульпи з неповним зростанням коренів 37 і 47 свідчать про молодий вік пацієнта;

– структури підвищеної щільності (відповідної металу) в вушних областях з обох сторін свідчать про те, що пацієнт – жінка;

– верхньощелепні пазухи і навколишні анатомічні структури не візуалізуються.

pi_indikationen_m2_1280_01

– виражений пародонтоз, генералізована вертикальна і горизонтальна резорбція альвеолярної кістки, показання до екстракції 17-14 зубів;

– однорідні і чітко обмежені ділянки зниження щільності твердої речовини на мезиальной поверхні 12, дистальної поверхні 11 і мезиальної поверхні 23 зуба;

– диференційний діагноз: карієс або рентгеннеконтрастний композитний пломбувальний матеріал;

– МК-мостовидний протез 36-35 зубів, пародонтоз і карієс 36 зуба із зубним каменем на мезиальній поверхні кореня;

– стан після шинування 32-42 зубів унаслідок пародонтозу;

– пломбувальний матеріал підвищеної щільності на мезиальній поверхні кореня половини 46 зуба без ознак апікального запалення;

– лікування 36/46 зубів на основі імплантатів з рентгенографічними ознаками достатності МК-мостовидного протеза 37/36 / мезіальний корінь 36.

pi_indikationen_m2_1280_02

– стан після протезування та превентивного пломбування;

– чітко обмежені ділянки зниженої щільності в твердій речовині зуба в передній частині верхньощелепної дуги (імовірно, рентгеннеконтрастний композитний пломбувальний матеріал);

– гіперденсивний пломбувальний матеріал в коренях 11 і 35 зубів без ознак запалення периапікальної кісткової тканини, наскільки це можливо оцінити;

– стан після апікектомії 36 зуба з ретроградною обтурацією мезиальної і дистальної поверхонь кореня; гарне відновлення периапікальної кісткової тканини без ознак рецидивуючого апікального остеолізису.

pi_indikationen_m2_1280_03

– панорамний знімок зубощелепної системи: стан після превентивного пломбування;

– верхньощелепні пазухи і навколишні анатомічні структури не візуалізуються.

Технічні малюнки системи

pi_orthophosxg5_graphical_904_03pi_orthophosxg5_graphical_1024_04

Просте позиціонування

У 2D-режимі використовується оклюзійна накусочна пластина, система автоматично вибирає потрібне положення. Це гарантує точне позиціонування, запобігає ризику надлишкового опромінення пацієнта.

Інтуїтивно зрозуміле управління

За допомогою панелі EasyPad асистент вибирає досліджувану область (центральні зуби, задні зуби або область скронево-нижньощелепного суглоба) і, якщо необхідно, колімацію і дозу.

Автоматична зміна датчика

Щоб переключити роботу з 2D на 3Dдатчік, необхідно всього лише вибрати потрібний режим сканування. Це дозволяє виключити ризик, пов’язаний із заміною датчика вручну, значно заощадити час, знизити ймовірність помилок і необхідність виконання повторних знімків.

Показання до тривимірної рентгенівської діагностики

Наскільки серйозна резорбція кісткової тканини? Чому зуб не зміщувати? Використовуючи 3D дослідження можливо набагато простіше відповісти на величезну кількість питань, пов’язаних з усіма областями стоматології.

Більш висока надійність тривимірної діагностики

Імплантологія – оцінка ризиків і обмежень перед проведенням хірургічного втручання, установка імплантів з мінімальною інвазивністю, одночасна оцінка ортопедичних та імплантологічних аспектів.

Ендодонтія – оцінка дрібних структур при переломах коренів і травмах зубощелепної системи, відображення внутрішньої і зовнішньої розробці кореневих каналів, доопераційна діагностика у разі прикореневих ушкоджень, доопераційне ендодонтичне планування (перед апікоектомією).

Щелепно-лицьова хірургія – зміщені зуби, діагностика переломів, діагностика синусів, кіст, що збереглися, коріння, ортодонтичні хірургічні втручання.

Загальна стоматологія – суперечливі результати, в тому числі неоднозначні результати панорамних досліджень, пародонтоз, консультування пацієнтів, ендодонтичні втручання, імплантологія, хірургічні втручання в порожнині рота.

Брошури

PDF

Сімейство 3D рентгенівських систем. Новий вимір успішної клініки

Тип: PDFРазмер файлу: 1.94 MB27 / 09/2013

Download

PDF

ORTHOPHOS XG 3D – Програмний модуль MARS

Тип: PDFРазмер файлу: 1.44 MB09 / 07/2013

Download

PDF

ORTHOPHOS XG 3D – Обсяг 5х5,5 см – ідеально для ендодонтії

Тип: PDFРазмер файлу: 1.65 MB09 / 07/2013

Download

PDF

ORTHOPHOS XG 3D – стандартний і HD-режими

Тип: PDFРазмер файлу: 1.52 MB09 / 07/2013