ORTHOPHOS XG 3Dready

Від 24 000 €

pi_header_einstiegsseite_xg_3d_ready_892

ORTHOPHOS XG 3Dready. Оптимізована рентгенівська система для двомірної діагностики, яка може бути модернізована до тривимірної для орієнтованих на майбутнє стоматологічних клінік

Рентгенівська система ORTHOPHOS XG 3Dready є ідеальним партнером для стоматологів та стоматологічних клінік, що бажають брати активну участь у плануванні та формуванні свого майбутнього. Почніть з 2D-модуля, після чого перейдіть на 3D-версію. Скористайтеся негайними перевагами ексклюзивних програм і діагностичних можливостей двомірної рентгенівської діагностики за допомогою ORTHOPHOS XG 3Dready. Автоматичне позиціонування пацієнта за допомогою оклюзійної накусочної пластини, а також простого і інтуїтивно зрозумілого управління за допомогою EasyPad гарантують ефективне проведення діагностичного процесу на базі Вашої стоматологічної клініки. Додаткова перевага полягає в можливості зниження дози, наприклад, за допомогою програмної утиліти Quickshot.

Модуль тривимірної рентгенівської зйомки, який може бути в будь-який момент модернізований за допомогою циліндричного блоку FoV розміром 8х8 см, підвищує надійність діагностики у важких клінічних випадках і надає нові можливості імплантології з CEREC.

17 режимів панорамної і 4 режими цефалометричної зйомки;

автоматичне позиціонування пацієнта за допомогою оклюзійної накусочної пластини;

опціональний блок для цефалометричної зйомки;

надзвичайно зручне управління і стабільне позиціонування пацієнта;

автоматичне регулювання висоти і опори для лоба і скронь;

pi_orthophosxg3dready_product_646_01