ORTHOPHOS XG 5

Від 21 000 €pi_header_xg5_892

ORTHOPHOS XG 5: модель для професіоналів: додаткові програми для оптимальних результатів

Універсальна, проста в управлінні рентгенівська система ORTHOPHOS XG 5 створена для стоматологів загальної практики та ортодонтів. Додатково до переваг ORTHOPHOS XG 3 в моделі XG 5 реалізовані додаткові програми і розширені діагностичні можливості. Всі траєкторії руху складових частин апарату адаптовані для специфічних діагностичних завдань, дозволяючи отримати саме ту інформацію, яку необхідно бачити стоматологу. Програму панорамної зйомки для дітей з колімацією по вертикалі і горизонталі використовують для отримання зображення найкращої якості при найнижчій дозі опромінення (ідеальне рішенням для дитячої та сімейної стоматології).

  • 11 важливих режимів панорамної зйомки;
  • опційна консоль цефалометричної зйомки;
  • просте управління за допомогою панелі Multipad;
  • надійне позиціонування пацієнта;
  • автоматичне регулювання висоти накусочної пластини і лобової і скроневих опор.

pi_orthophosxg5_product_646_01

11 панорамних програм і 4 програми Ceph

 Надійні діагностика для Вашої повсякденної роботи

pi_ortophosxg5_people_0004_200Простий у використанні. Змінні характеристики: ORTHOPHOS XG 5 робить ідеальним партнером для загальних стоматологів і ортодонтів. У порівнянні з ORTHOPHOS XG 3 пропонує додаткові програми з ще більш діагностичних можливостей. Всі параметри зображення з урахуванням конкретних діагностичних завдань. Горизонтально і вертикально знижується педіатричній панорамний програма пропонує чудову якість зображення з мінімальної дози. Ідеально підходить для практики, де лікують багато дітей.

Додаткова цефалометрична рука

Ідеальний партнер для ортодонтів

pi_orthophos_people_00017_200Цефалометрична рука пропонує всі ключові види для ортодонтів. Якщо ви, як стоматолог загальної, пізніше хотіли б розвивати свою практику далі, ви також можете оновити ORTHOPHOS XG 5 з CEPH руку на більш пізній момент часу.

Безпечне позиціонування пацієнта

Великі зображення завдяки надійній іммобілізації пацієнта

pi_orthophosxg5_people_00002_200Тільки 2 світлових локалізатори необхідні для ідеального позиціонування в різкому зрізу. Моторизовані лоб і скроневі опори фіксують голову пацієнта і запобігти рух розмиття.