Про компанію Sirona

Історія

Німецька компанія “SIRONA Dental Systems” є світовим лідером з виробництва високотехнологічного стоматологічного обладнання. Основною концепцією компанії та її найважливішими стратегічними цілями протягом довгих років залишаються прихильність до висококласного виробництва, досягнення в галузі інноваційних розробок і просування продукції на світовому ринку. Саме завдяки даним пріоритетам компанії, і висококваліфікованим, мотивованим співробітникам, SIRONA може пишатися бездоганною якістю виробленого обладнання та послуг, що реалізують нашу основну задачу: відповідати найсуворішим вимогам своїх партнерів і клієнтів!

pi_sirona_bensheim_2009_363

Поряд з виробництвом стоматологічного обладнання, компанія SIRONA активно працює в сфері наукових розробок і розвитку інноваційних проектів. Яскравим прикладом того, безумовно, є створення тріумфальної CEREC системи, яка завоювала компанії репутацію безперечного лідера на ринку CAD / CAM систем.

Компанія була заснована в 1997 році після продажу концерном “SIEMENS AG”, що належав йому раніше підприємства з виробництва стоматологічної техніки.

У червні 2006 року, в результаті злиття, частиною SIRONA стала американська компанія Schick Technologies Inc., що спеціалізується в області рентгенографії. Це злиття вивело Sirona Dental Systems Inc., на біржу NASDAQ, американський позабіржовий ринок, що спеціалізується на акціях високотехнологічних компаній, що стало новою сторінкою в історії SIRONA.

В даний час штат співробітників компанії складає близько 2300 фахівців по всьому світу.

Стратегія

Компанія SIRONA виробляє стоматологічне обладнання та інструменти, які орієнтовані на оптимізацію робочого процесу лікаря-стоматолога. Створюючи свою продукцію, ми завжди дивимося в майбутнє і прогнозуємо тенденції та очікування наших клієнтів. Ми ставимо за мету не просто виправдати очікування стоматолога, а й перевершити їх!

SIRONA вносить величезний внесок у сферу інновацій. Зараз цифрові технології відіграють найважливішу роль в організації та діяльності стоматологічних кабінетів і лабораторій. Саме їм відводиться головна роль на всіх етапах роботи клінік. Ось чому SIRONA всіляко заохочує і організовує в тісній співпраці з міжнародними університетами ті дослідження і розробки, які дозволяють зробити справжній прорив у сфері цифрових технологій у стоматології.