Профілактика

Правильно оснащений лікувальний центр є необхідною умовою для успішної профілактичної допомоги і визначає атмосферу, в якій проходить лікування. Складна ергономічна концепція Sirona C5 + гарантує, що Ваші пацієнти почуватимуться спокійно, а це дозволить Вам ефективно працювати. Широкомасштабні варіанти обладнання розширяють клінічні можливості. Чим складніші випадки, тим більша необхідність в перевірених, інноваційних технологіях і гнучкості приладів.

pi_treat_c5plus_product_0008_200

  • Ідеально підходить як для профілактики , так і для інших застосувань
  •  Ефективна комунікація з пацієнтами
  •  Елемент асистента розташований на довгій консолі
  •  Під’єднання для зовнішніх приладів
  •  Широкий спектр наконечників для професійного профілактичного догляду

С5 + ідеальне рішення для профілактичного догляду.  Для ідеально здорової посмішки.

Гігієна ротової порожнини, естетика і профілактика, є ключовими елементами в своєчасному догляді за пацієнтами. На основі багаторічного досвіду Sirona пропонує широкий спектр рішень профілактичної допомоги.
pi_c3plus_arztelement_200_02pi_c5plus_verschiebebahn_200_02pi_c4plus_verschiebebahn_200_02

Ідеально підходить для профілактики  та інших задач.

Проста в використанні С5 + ідеально підходить для процедур з профілактичного догляду. Можливість програмування для двох різних користувачів, С5 + була розроблена для зручного зв’язку. Доступні дві альтернативні моделі : С4 + з ручним переміщенням елемента лікаря, и С3 + з верхньою подачею інструментів.

Зв’язок з пацієнтом і якісне обладнання є необхідними умовами для єфективного консультування

pi_monitor_311
Інтраоральні зображення покращують зв’язок з пацієнтом. Ви можете обрати нашу камеру початкового рівня (SIROCAM C) або ж одну з кращих на ринку інтраоральних камер (SIROCAM 3). Професійна візуалізація на монітор 15 “або 19” породжує довіру і збільшує ефективність Ваших процедур Для профілактичної допомоги.

pi_sirocam_3_311pi_sirocam_c_311

Елемент лікаря на довгій консолі з широким кутом повороту.

С5 + може бути адаптована до Ваших індивідуальних потреб і потреб Ваших пацієнтів. Елемент асистента підтримує ергономічне лікування д дві руки у позиціях на 11 годину і 12 годину. Це означає, що Ви працюватимете у звичному режимі роботи.
pi_c5plus_assistenzelement_langer_arm_311pi_c3plus_assistenzelement_langer_tragarm_200pi_c5plus_assistenzelement_alleinbehandlung_200pi_c5plus_behandlungseinheit_200

Під’єднання для зовнішніх приладів.

pi_behandlungseinheit_fremdgeraeteanschluss_311
Набір клапанів забезпечує зручний варіант для під’єднання зовнішніх настільних приладів до лікувального центру C5 +. Таким чином, Ви можете позбутись непотрібних кабелів шлангів при воботі у Вашій стоматологічній практиці. Мережа електроживлення захищена запобіжником. З’єднання для подачі води і стисненого повітря оснащені швидкоз’ємними муфтами.

Индивидуальні прилади для професійного профілактичного догляду

Комплексна концепція профілактичної допомоги основана на врахуванні усіх клінічних дрібниць. Sirona продає повний спектр інструментів для діагностики, очистки, обробки і полірування – тобто ультразвукові скалери, прямі і кутові наконечники. Це означає, що Ви просто можете досягнути потрібного результату лікування.
pi_sirosonic_prophylaxe_200inst_misc_product_0099_200pi_perioscan_spitze_200_02
pi_t1line_prophylaxe_200pi_perioscan_spitze_200_01pi_prophylaxe_behandlung_200

Поєднання профілактики і ад’ювантної терапії парадонтиту.

PerioScan система – Ваша перепустка до здорових зубів. Ніколи раніше діагностика і терапія не були поєднані таким чином  – без будь-яких ускладнень і практично без болю.
SIROLaser / SIROLaser Xtend покращують результати лікування пародонту за рахунок ефективного зниження концентрації мікробів в ушкоджених ясенних кишенях.
pi_perioscan_produkteigenschaften_311_02pi_prophylaxe_parodontalbehandlung_311_01
pi_prophylaxe_parodontalbehandlung_311_02pi_sirolaseradvance_prophylaxe_311_de