SIROSeal PREMIUM


pi_header_einstiegsseite_siroseal_premium
Процес упакування інструментів є зручним і прозтим з SIROSeal PREMIUM. Простота використання, продуктивність і зручність варіантів для технологічної документації зробили SIROSeal PREMIUM новим стандаром для герметизації пристроїв цього класу. І все з неперевершеним часом для розігріву – 90 секунд, час для запаювання пакета – 3 секунди.
Відповідність EN ISO 11607-2


Підтверджений ущільнювальний пристрій
SIROSeal PREMIUM відповідає вимогам стандартизації відповідно EN ISO 11607-2. Відповідно, технологічні параметри температури, контактного тиску і часу запечатування безперервно відстежується, і можуть бути документально підтверджені, як частина процесу перевірки.

Перший клас користування.
SIROSeal PREMIUM навіть виправдовує свою назву відносно зручності використання. Легко читається РК-дисплей зі світлодіодним індикатором стану, інтуїтивно зрозуміле управління 4 кнопками, можливістю управління користувачами, двома вбудованими інтерфейсами USB і лічильником обслуговування зробили ущільнювальний пристрій розумним помічником у Вашому гігієнічному процесі. Коли Ви йдете виконувати інші завдання, система переключається на режим економії енергії, а потім в режим очікування.

Безкоштовна документація
SIROSeal PREMIUM може бути підключений безпосередньо до комп’ютера, щоб документувати і архівувати журнали просто і безпечно, використовуючи програмне забезпечення документації, таких як MELAtrace. В якості альтернативи, включені 8 Гб USB-носій можна використовувати для збереження параметрів процесу.


Устаткування
Незалежно від того, яку версію Ви оберете, наші зручні тримачі роблять витягування упаковки для стерилізації простою. За допомогою вбудованої фрези, пакети скорочцють розмір відповідно до вимог практики і розміру інструментів, які будуть упаковані.

Технічні дані
Основні технічні дані SIROSeal PREMIUM
REF 65 26961
Електричне підключення:  300 Вт / 220 – 240/50/60 Гц
Зовнішні розміри (Ш х В х Г):  41,5 х 15 х 24 см
Вага (без завантаження):  5.4 кг
Температурний діапазон: 100 – 210 ° С
Ущільнення часу:  прибл. 3 сек.
Час нагріву: прибл. 90 сек.
Пакет довжина: макс. 275 мм
Ширина від пакув. шва:  10 мм
Інтерфейс 1 х USB роз’єм,
Інтерфейс 1 х USB ПК


Брошури
PDF
Клас B стерилізатори і ущільнюючі пристрої від Sirona – з безпекою з єдиного джерела.
Тип: PDF Розмір файлу: 1.2 Мб 03/10/2015