TENEO: нові функціональні можливості

teneo_endo-1Щоб іти в ногу з часом, відповідаючи зростаючим запитам, Сірона продовжує розвивати свої інноваційні розробки. Завдяки цьому, продукція компанії Сірона є ідеальним вибором для всіх, хто сьогодні і надалі планує працювати з найсучаснішими технологіями, які відповідають найвищим вимогам, що пред’являються до якості, дизайну і робочого процесу. Найрізноманітніші варіанти комплектації, а також інноваційні індивідуалізовані елементи керування роблять TENEO надійною інвестицією в майбутнє.

На виставці IDS в Кельні Сірона представила нові функціональні можливості та функції:

Ендодонтія.

Новинка: реципрокна файлова система.

TENEO є єдиною моделлю, яка має функцією «Система реципрокних файлів», завдяки якій на ній можуть використовуватися файлові системи компаній Dentsply Maillefer (WAVE ONE) і VDW (RECIPROC). За аналогією з настільними приладами цих виробників вибір реципрокних файлів здійснюється через інтегровану бібліотеку файлів. Завдяки цьому ендодонтичне лікування стає набагато комфортніше і не забирає багато часу, залишаючись при цьому максимально безпечним.
У комплект поставки опції «Система реципрокних файлів» також входить ваучер на відвідування безкоштовного курсу навчання від компанії VDW або Maillefer, на вибір. Ці курси проводяться з метою забезпечення надійної інтеграції реципрокного ендодонтичного лікування в структуру стоматологічного кабінету.

«Система реципрокних файлів», пропонована як опція, як доповнення до функції «Ендодонтія», а також нова пакетна пропозиція «Ендо» (див. Нову структуру пакетних пропозицій) можна замовити вже зараз. Їх поставка почалась в червні 2015р. Всі установки TENEO можна буде дооснастити опцією “Симтема реципрокних файлів”. Однак, для цього існуюча стомат. установка TENEO повинна бути укомплектована функцією «Ендодонтія», а також ендодонтичним наконечником. В іншому випадку, спочатку необхідно дооснастити ними стоматологічну установку.