XIOS Scan


pi-xios-scan_892

XIOS Scan забезпечує делікатне, легке введення в світ цифрової рентгенографії. Якщо Ви хочете перейти від плівки до цифрового фото без того, щоб відмовлятись від ваших методів праці, технологія пластинного зображення пропонує Вам безліч можливостей. Ви можете випробувати багато з переваг цифрових зображень без фотолабораторії і хімікатів, а Ваша команда продовжує робочий процес. XIOS Scan завершує сімейство внутрішньоротових рентгенівських систем від Sirona, яке включає датчики XIOS XG та інтраоральний рентгенівський апарат HELIODENT PLUS.

  • Випробувальне і робоче знайомство з перевагою цифрових зображень
  • Видатна якість сканування з 22 лінії пар / мм
  • Сканування без подряпин і автоматичне виявлення зображення
  • Перевірена якість Sirona – “Зроблено в Німеччині”
Ласкаво просимо в цифровий робочий процес
З новими XIOS Scan X-Ray сканером і обробкою зображень з пластин нового покоління, практики команди можуть скористатися перевагами цифрових рентгенівських технологій без зміни їх робочого процесу. Система дуже проста у використанні – одноразове навчання зведено до мінімуму.
Видатна якість зображення
XIOS Scan працює зі спеціально розробленими пластинами і з дозволом до 22 пар ліній / мм і забезпечує найкращу якість зображення.
Перевірена якість Sirona
XIOS Scan забезпечує якість Sirona – “Зроблено в Німеччині”. Компактний, високоякісний корпус і складні концепції сканування забезпечують довговічність і надійність – головна перевага для рентабельності Вашої практики.

Для кращої цифрової якості зображення

XIOS Scan пластини сканера складаються з двох основних компонентів: пристрою та пластин для сканування, які спеціально призначені для сканера. XIOS Scan майже повністю контролюється програмою для обробки зображень SIDEXIS 4.

XIOS Sacn працює в видатному дозволі до 22 пар ліній / мм. Результат – виключно гострі і докладні зображення – ідеальні умови для точної діагностики. Зображення передаються за допомогою кабелю або бездротового з’єднання безпосередньо до SIDEXIS 4, X-Ray Software Sirona, де вони можуть бути додатково оцінені і діагностовані. Програмне забезпечення надає прості елементи управління для подальшого редагування візуального враження від рентгена в плані різкості, яскравості і контрастності.

Використання Xios Scan дуже просте, завдяки добре продуманій операційній конструкції: Всі відповідні налаштування здійснюються спочатку в SIDEXIS 4, і сам процес сканування починається автоматично, коли сканувальна пластина поміщається в сканер. Якщо пластина для сканування випадково неправильно вставлена в сканер, сканер автоматично виявляє це і запис не відбувається. Це допомагає уникнути непотрібного повторного створення зображень.

Механізм сканування був розроблений таким чином, що рентгенографічні пластини не перебувають під навантаженням протягом самого процесу сканування, так що вони мають надзвичайно тривалий термін служби – для забезпечення оптимальної якості зображення, навіть при постійному використанні.

Сам пристрій є одним з найбільш компактних на ринку, так що підходить навіть в обмеженому робочому просторі. Сканер може бути підключений безпосередньо до комп’ютера або бездротової мережі, інтегрованої в мережу клініки.

Візуалізації пластини доступні в чотирьох розмірах. Зворотна сторона пластини, для легкого розпізнавання в порожнині рота, білого кольору, так що Ви завжди можете бути впевнені, що активна сторона зображення була встановлена правильно.

Технічні дані

Блок XIOS для сканування

Розміри (В х Ш х Г) 363 мм х 163 мм х 286 мм

Вага 7,3 кг ± 0,5 кг

Розмір обраного пікселя 23/30 мкм

Роздільча здатність 22 / 17 л/мм

Інтерфейс локальної мережі

Розміри:

Пластина для сканування внутрішньоротова

Розмір 0: 31 мм х 22 мм

Розмір 1: 24 мм х 40 мм

Розмір 2: 31 мм х 41 мм

Розмір 3: 27 мм х 54 мм

Контролюйте свій робочий процес, додайте переваги цифрової радіографії

XIOS Scan забезпечує елегантний і простий перехід до цифрової рентгенографії для всіх стоматологів, які працюють в подібних процесах. Переваги відразу очевидні, що замість розробки звичайної рентгенівської плівки з використанням екологічно шкідливих хімічних речовин, пластини Xios Scan оцифровуються просто в приміщенні. Це означає, що дані цифрового рентгенівського знімку негайно доступні для звітності за місцем лікування.

Робочий процес в чотири простих кроки:

Крок 1 – Підготовка до візуалізації:

Пацієнт реєструється в SIDEXIS 4 і XIOS скан включений. Присутність пацієнта підтверджується на пристрої, і розмір плівки, яка повинна опромінюватись вибрана.

Крок 2 – зображення:

Пластина, забезпечена антиприкусом та гігієною упаковкою, розміщена на позиціонері і розміщена активною (синьою) стороною до пошкодженого зуба в роті пацієнта. Після контакту із джерелом рентгенівського випромінювання, пластина з зображенням поміщається в транспортний ящик або переноситься до сканера. Антиприкус служить для захисту зображення пластини від світла.

Крок 3 – Поводження з рентгенографічними пластини в процесі сканування:

Після проходження гігієнічної обробки, гігієнічна упаковка відривається і пластина для сканування знімається з захисної пластини. Пластина поміщається на скануючу каретку і плавно ковзає в сканер, процес сканування запускається автоматично. Зображення негайно з’являється в SIDEXIS 4. Пластина видаляється з Xios Scan і викидається через скануючу каретку.

Крок 4 – Обробка даних:

Після сканування зображення передаються до запису пацієнта. Зображення можуть бути потім оброблені за допомогою SIDEXIS фільтрів, повернуті і змінена їх послідовність.

Пов’язані матеріали

Пластини візуалізації

Оскільки сканувальні пластини XIOS Scan були розроблені спеціально для сканера Sirona, вони пропонують особливо високу якість зображення. Для кращої ідентифікації і видимості в роті, пластини мають білу, неактивну тильну і активну синю сторони.

Пластини для візуалізації доступні в чотирьох розмірах:

Розмір 0 – для дітей

Розмір 1 – для дорослих (передні зуби)

Розмір 2 – для дорослих

Розмір 3 – для дорослих

Антиприкус

Антиприкус не тільки забезпечує більш високу міцність плівки, він також служить в якості захисту від сонця для односторонньої передачі зображень пластини.

Гігієнічні захисні чохли

Гігієнічні захисні чохли доступні в чотирьох розмірах, щоб відповідати рентгенографічним пластинам, і мають клейку стрічку для швидкого закриття. Перфорація  дозволяє швидке повторне відкриття після опромінювання.

Брошури

PDF

Інтраоральна X-Ray Сім’я

Тип: PDF Розмір файлу: 2.8 MB03 / 03/2015

завантажити

PDF

Малий Змінити – великий вплив.

Тип: PDF Розмір файлу: 501,15 KB03 / 03/2015