XIOS XG Select

Від 3600 €xiosxgselect_1_pi_header_einstiegsseite_xios_xg_select_892

Датчик XIOS XG Select: економічний та гнучкий

XIOS XG Select є більш рентабельною версією датчиків Sirona. Кабель, який можна самостійно замінити, забезпечує особливо тривалий термін служби і, отже, і є дуже економічним рішенням для сучасних радіовізіографів. Цей датчик може бути оснащений додатковим модулем WiFi, який полегшує робочий процес за допомогою бездротової передачі зображень.

 • Висока рентабельність інвестицій
 • Відмінна якість зображення
 • Передача даних зображення по USB або через Wi-Fi інтерфейс
 • Можливість самостійної заміни кабеля на новий
 • Датчик трьох розмірів
 • Досконала якість зображення при економічно вигідних інвестиціях

Модульна конструкція XIOS XG Select дозволяє адаптуватися до потреб стоматолога. Він може вибрати між передачею зображень через модуль USB або через за допомогою  Wi-Fi технології. Обидва рішення забезпечують зручний робочий процес. Це економить час і гроші.

Комфорт для пацієнтів і персоналу

Наявність трьох розмірів датчика та його анатомічна округла форма забезпечує комфорт для пацієнтів. Перевірена система позиціонерів датчика та яскраво-білий колір датчиків (завдяки чому їх  легко побачити в порожнині рота), забезпечують надійне і просте позиціонування.

Постійна висока якість зображення

На відміну від використання плівки, цифровий датчик XIOS XG Select дає Вам постійну високу якість зображення без будь-яких пошкоджень чи подряпин. Це забезпечує швидкий та надійний діагноз при низькій дозі опромінення

CMOS-APS (Active Pixel Sensor) технологія

Розмір пікселя: 15 мкм

Кількість пар. ліній на 1 мм: 16.7 lp

 • Додатковий модуль WiFi для бездротової передачі зображень
 • Новітні технології радіочастотної ідентифікації для надійного відображення даних
 • Бездротовий WiFi-модуль дозволить використовувати сенсор в кількох процедурних кабінетах
 • Передача зображень за кілька  секунд
 • Швидка зміна розміру сенсора

xiosxgselect_2_pi_bildgebende_xios_xg_select_646

Модульна сенсорна система, скомпонована відповідно до Ваших вимог

Стоматологи висувають різні вимоги до сенсорних систем. Завдяки модульній конструкції сенсорної системи XIOS XG, Ви можете самостійно вибрати відповідну Вам комплектацію. Купуючи кабельну версію (USB-модуль), Ви можете легко перейти на WiFi-технологію через кілька років. Один сенсор підходить для обох версій системи. Ви можете вибрати один або два сенсора сьогодні, а третій придбати через рік. Вибір завжди залишається за Вами.

Відмінна якість зображень і високу зручність пацієнтів і персоналу

Успішність першого зображення визначається безліччю факторів. Можливість вибору розміру сенсора (з трьох доступних) і анатомічно закруглена форма сенсорів забезпечують високу комфортність для пацієнтів. Перевірена система утримувачів сенсорів XIOS і яскраве біле забарвлення сенсорів в порожнині рота забезпечують їх надійне і просте позиціонування. Помилитися неможливо.

Опціональний WiFi-модуль для бездротової передачі зображень

Бездротова технологія означає абсолютну свободу у виборі місця для отримання інтраоральних зображень. Ви навіть можете використовувати сенсор в декількох різних кабінетах. Використовувана нами технологія гарантує надійне відображення даних. Зображення передається за кілька секунд. Ось як виглядає сучасна інтраоральна рентгенівська діагностика.

Можливість заміни DIY-кабелю

У разі пошкодження кабелю Ви можете швидко замінити його самостійно з наявних в комплекті змінних кабелів різної довжини і заощадити на цьому час і гроші.

Вкладення виправдовують себе!

Нові сенсори XIOS XG з можливістю швидкої заміни кабелю.

Швидка заміна кабелю

Надійне вкладення

Щоб замінити пошкоджений кабель, необхідно послабити всього два гвинти. Швидка і проста заміна кабелю в умовах стоматологічної клініки гарантує ще більшу надійність Ваших вкладень.

Вкладення виправдовують себе!

Зовнішні габарити сенсорів:

Розмір 0: 23,5 x 32 x 6,3 мм

Розмір 1: 25,3 x 38,4 x 6,3 мм

Розмір 2: 31,2 x 43,9 x 6,3 мм

Окупність

Модульна конструкція сенсорної системи XIOS XG Select дозволяє будь-якому стоматолога вибрати необхідну йому комплектацію. Це може бути перевірена часом технологія переносу зображень через USB-модуль або бездротова версія, що працює за допомогою WiFi-технології. Обидва рішення гарантують неперевершений робочий процес, що економить час і гроші.

Зручність для пацієнтів і персоналу

Можливість вибору розміру сенсора і його анатомічно закруглена форма гарантують високу комфортність пацієнтів. Протестированная система утримувачів сенсорів XIOS і їх яскраве біле забарвлення в порожнині рота гарантують надійне і просте позиціонування.

Опціональний WiFi-модуль для бездротової передачі зображень

 • портативний бездротової WiFi-модуль дозволяє користуватися сенсорами в різних кабінетах
 • абсолютна свобода дій
 • передача зображень всього за кілька секунд
 • швидка зміна розміру сенсора
 • новітня RFID-технологія для надійного відображення даних (опція)
 • WiFi-модуль підтримує бездротову передачу зображень.

Стабільно висока якість зображень

На відміну від плат пам’яті, цифровий сенсор XIOS XG Select забезпечує стабільно високу якість зображень без ризику механічних пошкоджень і гарантує швидку і надійну діагностику при низькій дозі опромінення.

технологія CMOS-APS (активний піксельний сенсор)

розмір пікселя: 15 мкм

Матеріали для завантаження

PDF

Сімейство інтраоральних рентгенівських систем. Пропуск в світ високоякісних зображень

Тип: PDF Розмір файлу: 1.56 MB27 / 09/2013