XIOSPLUS

Від 3350 €
pi_header_einstiegsseite_xios_plus_892

XIOS PLUS. Інтраоральний датчик, що пропонує зручну керованість робочим процесом і високу якість зображення.  

Завдяки датчикам XIOS PLUS постановка діагнозу стає простішою завдяки чіткості деталей та відмінній якості рентгенівського зображення. Ви можете вибрати або зручний настінний модуль, або USB модуль, що  дозволить Вам використовувати систему саме там, де це потрібно.

XIOS PLUS. Максимальна гнучкість – просте управління

  • Легка та гнучка система
  • Чудова якість зображення
  • Нова система інтраоральних датчиків XIOS Plus – відмінний вибір для будь-якої клініки, що працює в мережі Ethernet або з прямим підключенням до ПК через USB.
  • Високоточна зйомка за кілька секунд – цифрова рентгенографія з XIOS Plus і SIDEXIS XG

Датчики XIOS Plus двох розмірів для окремого робочого місця і для комп”ютерної мережі пропонують максимум гнучкості та індивідуальності при проведенні інтраоральної зйомки. Висока роздільна здатність гарантує Вам чудову якість зображень від компанії Sirona.

Комфорт пацієнта – зручність лікаря

Нові датчики XIOS Plus дуже зручні для роботи: вони мають плоску поверхню на стороні виходу кабеля, закруглені краї і кути з анатомічною закругленою поверхнею. Тримачі датчиків XIOS не збільшують розміри приладу і забезпечують просте і зручне позиціонування датчиків.

Датчики з системою з”єднання Plug & Play 

Цифрова інтраоральна рентгенографія стане для Вас ще більш швидкою і простою. Після установки датчика можна одразу ж починати зйомку. При цьому одразу виявляються всі переваги цифрової рентгенівської зйомки: за лічені секунди на дисплей виводяться знімки. Без будь-якого проявлення, як при зйомці на плівку, та без зчитування інформації, як при зйомці на пластини – перевага в швидкості та в якості.

Якісна діагностиика завдяки іноваційним технологіям

Сучасна технологія датчиків APS2CMOS, низький рівень шумів зображення, оптимальна роздільна здатність і автоматична попередня обробка знімків дають відмінну якість зображень для будь-яких завдань діагностики. Відразу ж після появи зображення на екрані можна проводити діагностику – це велика перевага, наприклад, при рентгенівській зйомці біля крісла пацієнта під час лікування кореневого каналу.

xios2_pi_xios_product_646_021

Різні стоматологічні клініки мають різні вимоги

Відкрийте для себе датчики XIOSPLUS разом з користувачами і дізнайтеся, як легко і зручно з ними працювати.

SIDEXIS – програмне забезпечення для вашої стоматологічної клініки

Універсальне зручне і програмне забезпечення SIDEXIS робить діагностику та документування більш зручними. За допомогою інструментів і функцій аналізу з кожного цифрового рентгенівського знімка можна витягати максимум інформації.

Показання до застосування

Універсальність

Інтраоральні сенсори XIOSPLUS дозволяють отримати зображення чудової якості, яким славиться компанія Sirona, що значно спрощує діагностику.

Показання до застосування

Зображення, одержувані за допомогою інтраоральних сенсорів XIOSPLUS, характеризуються високою деталізацією і контрастністю, що дозволяє використовувати їх по широкому ряду показань.

Діагностика карієсу

Вертикальні і горизонтальні дефекти альвеолярної кістки; зубний камінь на дистальній поверхні 24 зуба; виступаючий пломбувальний матеріал на 25 і 27 зубах, поширений апроксимальний карієс на мезиальній поверхні 36 зуба.

Ендодонтія

Вимірювання:

Дистальна поверхня  40/21 мм

Мезіо-щічная поверхня  30/21 мм

Імплантологія

Стан після операції: правильне положення імплантату

Брошури

PDF

Сімейство інтраоральних рентгенівських систем. Пропуск в світ високоякісних зображень

Тип: PDF Розмір файлу: 1.56 MB27 / 09/2013

Відкрийте систему XIOSPLUS разом з користувачами і дізнайтеся, як вона їм допомагає у щоденній роботі.

«Датчики XIOSPLUS двох розмірів можна легко адаптувати до потреб окремих пацієнтів, навіть пацієнтів з чутливими зубами і дітей».

Міхаела Бем, асистент стоматолога, Бенсхайм

«Простота і гігієнічність датчиків спрощують процес отримання рентгенівських знімків. Спеціальні тримачі підвищують швидкість і простоту позиціонування датчиків і гарантують високу якість зображень ».

Моніка Ріссер, асистент стоматолога, Менхенгладбах

«Зображення моментально відображаються на екрані комп’ютера, що підвищує швидкість діагностики. Ми отримуємо зображення дуже високої якості, тому робочий процес протікає більш ефективно і швидко. Пацієнти вражені швидкістю отримання кінцевого результату ».

Крістіане Арнольдс, лікар-стоматолог, Менхенгладбах

Комфорт пацієнта – зручність лікаря

Датчики XIOSPLUS дуже зручні для роботи: вони мають пласку поверхню на стороні виходу кабелю, закруглені краї і кути з анатомічною закругленою поверхнею. Випробувані на практиці власники датчиків XIOS не збільшують розміри приладу і забезпечують просте і зручне для лікаря і пацієнта позиціонування датчиків.

Мережеве підключення настінного модуля

pi_xios_plus_product_646_03

USB-підключення за допомогою USB-модуля

pi_xios_plus_product_646_05

Технічна інформація про систему XIOS PLUS

Датчики

Датчик 1: активна поверхня 20 × 30 мм

Датчик 1: зовнішні габарити 24,8 × 38,5 мм

Датчик 2: активна поверхня 25,6 × 36 мм

Датчик 2: зовнішні габарити 31,3 × 44,5 мм

Роздільна здатність15 мкм

Довжина кабелю сенсора3 m

USB-модуль

Габарити USB-модуля 132 × 80 × 37 мм (В × Ш × Г)

Вага USB-модуля 104 г

Версія USB-порти USB-модуля  2.0 або 1.0

Настінний модуль

Габарити настінного модуля  23 × 21 × 6,3 см (В × Ш × Г)

Вага настінного модуля  1,2 кг

Напруга мережі  100 – 240 V, 50/60 Гц

Коливання напруги мережі ± 10%

Порівняння з фосфорними пластинами

Інтраоральні датчики Sirona та Фосфорні пластини

Довговічність і якість зображень. Необмежений термін служби датчиків зі стабільно високою якістю зображень.Пластини можуть бути легко пошкоджені, а якість зображень значно знижується вже після 50 застосувань.

Робочий процес. Легкій і швидкий – рентгенівське зображення відображається на екрані ПК всього через кілька секунд після активаціі. З пластинами тривале і незручне застосування: після активації зображення воно може бути відображене на екрані тільки після зчитування. Система не може бути використана повторно, поки цей процес не буде завершений.

Ефективність діагностики. Зображення забезпечують реалістичний огляд стану щелепи – відмінна основа надійного діагнозу. Пластини легко згинаються, тому можуть бути отримані спотворені зображення, що несприятливо впливає на результат діагностики та лікування.

Гігієнічність. Для датчиків використовують гігієнічний одноразовий чохол, який відкривається поза ротовою порожниною паціента. Гігієнічні чохли цілком розміщуються в роті пацієнта.

Ціна. Разова інвестиція у датчик. Пластини – постійні витрати, пов’язані із заміною.

USB або мережеве підключення

Виберіть комплектацію системи відповідно до потреб Вашої стоматологічної клініки.

Негайний доступ до локальної мережі клініки.

Настінним модулем можна керувати з будь-якого ПК, підключеного до мережі клініки. Дані зберігаються на центральному сервері, тому можуть бути використані на будь-якому ПК

Абсолютна гнучкість завдяки USB-модулю

Сенсорна система з USB-модулем Plug & Play може бути використана на кількох комп’ютерах без попереднього тривалого монтажу. Вона може бути підключена через з’єднання USB 2.0, а також USB-інтерфейс стоматологічних установок TENEO і SINIUS. Ці ж підключення використовуються для управління системою.

Надійність в щоденній роботі

На дисплеї настінного модуля відображається детальна інформація про пацієнта, що запобігає змішанню даних. Фонові кольори дисплея сигналізують про статус системи. Автоматична система розпізнавання датчиків сигналізує про статус їх підключення і активації.