Дентальний рентген-апарат Sirona, постачальник Certus — Україна

Таке сучасне обладнання, як дентальний рентген апарат, є пристроєм, за допомогою якого можна ефективно діагностувати стоматологічні захворювання і патології. Стоматологи неодноразово стикаються зі складними випадками, які неможливо дослідити візуально, неозброєним оком. Щоб установити точний і правильний діагноз, необхідно не тільки детально розглянути поверхні зубів та ясен, а також зазирнути всередину м”яких тканин, зубів і кісток. Для цього використовується стоматологічний рентген дентальний.

Сучасний рентген заслужено вважається одним з найбільш надійних і точних діагностичних методів. Тим більше якщо мова йде про обладнання виробництва Sirona, яке поставляється її офіційним дилером — нашою компанією Certus. Будь-яка продукція виробника, у тому числі рентген-апарат, відрізняється декількома важливими перевагами, а саме:

 • максимальним ступенем якості,
 • надійністю і тривалим, безперебійним терміном служби,
 • простотою у використанні,
 • безпекою,
 • функціональністю,
 • ефективністю.

Пропонований нами дентальний рентген апарат дозволяє знаходити ознаки навіть прихованих і складних захворювань, що їх при правильній діагностиці можна вчасно вилікувати. Виготовлений sirona рентген апарат дає можливість виявити стоматологічну проблему в ході профілактичного огляду, тобто на самій ранній стадії – ще до того, як пацієнт відчує симптоми її присутності. Таким чином, хвороба не встигне розвинутися і поширитися, що дуже важливо.

Стоматологічний рентген-апарат Sirona в Україні

Високоефективний і багатофункціональний дентальний рентген апарат від компанії Sirona дає можливість стоматологові провести максимально повноцінне обстеження ротової порожнини та виявити невидимі оком патогенні області, точно оцінити здоров”я тканин, кісток і зубів. Стоматологічний рентген-апарат дозволяє здійснити безболісне тестування без хірургічного проникнення в тканини, що дає можливість діагностувати проблему і своєчасно призначити оптимальне лікування.

За доступною ціною можна придбати рентгенівський апарат в Україні в нашому магазині. Крім того, ми пропонуємо такі види рентгенівських систем:

 • 3D томографи;
 • 2D панорамні рентгенівські апарати;
 • інтраоральні сканери;
 • інтраоральні сенсори;
 • найсучасніше спеціальне програмне забезпечення.

Ми гарантуємо якість оригінальної продукції, яка має всі необхідні сертифікати і повністю відповідає тим сучасним вимогам, що пред”являються до стоматологічного обладнання.

Придбати рентген апарат стоматологічний Sirona в Україні

Кожна стоматологічна клініка або відділення прагне забезпечити для себе сучасний стоматологічний рентген, купити який можна в Україні. Наш магазин пропонує найсучасніші інноваційні моделі такого обладнання, що оснащені останніми технологіями і забезпечують максимально продуктивне й ефективне дослідження та діагностування. У свою чергу, це є гарантом правильності й точності призначеного лікування. Інноваційні технології від Sirona дозволяють проводити рентгенологічне обстеження оптимально точно, швидко і без найменшого ризику для здоров”я пацієнта.

Щоб придбати дентальний рентгенівський апарат, вам слід зв”язатися з нами, скориставшись контактною інформацією або замовивши зворотній дзвінок. Спеціаліст магазину передзвонить вам найближчим часом, відповість на всі запитання, що вас цікавлять і допоможе вибрати обладнання. Чекаємо на ваші звернення.