Головна » Каталог » Стоматологічні установки

Стоматологічні установки

Параметри товарів:

Відображаються усі з 10 результатів

Якісна і функціональна стоматологічна установка повинна бути в будь-якому стоматкабінеті. Щоб придбати установку і не турбуватися щодо її надійності і довговічності, варто звернути увагу на sirona установки, ціна яких ідеально відповідає якості. Стоматологічні установки – Україна, від виробника Sirona, ви знайдете в інтернет-магазині Certus. Це обладнання відрізняється продуманою до дрібниць ергономічністю, привабливим сучасним дизайном, зручністю в експлуатації, високою надійністю і тривалим терміном служби.

Запропонована нами стоматологічна установка надає всі можливості для амбулаторного стоматологічного лікування пацієнтів. Ергономіка і функціональність обладнання, комфортабельне стоматологічне крісло, яке можна купити на нашому сайті, забезпечують зручність лікареві і пацієнту. Стоматолог, який має поряд усі необхідні інструменти, менше втомлюється, а отже — може працювати більш продуктивно, якісно і максимально ефективно. Стоматологічне крісло, ціна якого цілком доступна, дозволяє пацієнтові прийняти оптимально зручне для себе й лікаря положення і розслабитися, не турбуючись щодо неприємних відчуттів.

Установка складається з наступних блоків:

  • блок лікаря;
  • блок асистента;
  • блок пацієнта;
  • лікарський блок.

Лікарський блок дуже важливий, оскільки він визначає якість і склад відповідних інструментів, що повинні знаходитися під рукою під час роботи стоматолога із пацієнтом.

Блок асистента стомат установки складається з гідроблоку і системи відсмоктування. Цей блок повинен повністю забезпечувати зручність клієнтові, тому стом установки оснащені підсвічуванням і педалями для управління, за допомогою яких можна змінювати положення стоматологічного крісла та джерела освітлення.

Сучасне крісло, ціна якого вказана в описі, є головним елементом блоку пацієнта. Воно повинно бути зручним і функціональним, виготовленим із якісних матеріалів і, що не менш важливо, мати привабливий зовнішній вигляд.

Мобільний лікарський блок, що ім оснащена портативна стоматологічна установка, може переміщатися вперед і назад для зручності лікаря.

Купити стоматологічну установку в Україні від Sirona.

Компанія sirona, стоматологічні установки якою користуються широким попитом, пропонує тільки найсучасніше і багатофункціональне обладнання. Ви можете купити стоматологічну установку з такими функціями, як автоматичне очищення, санітарна обробка, дезінфекція тощо. Інтерфейс обладнання повністю зрозумілий і дозволяє не тільки користуватися вже наявними функціями, але й при необхідності інтегрувати нові.

Крім того, сучасні стоматологічні установки, ціни на які можна знайти в каталозі, відрізняються можливістю модернізації. Це означає, що обладнання завжди можна поліпшити, за необхідності замінивши блоки на більш сучасні і функціональні, а також приєднавши до системи нові додаткові модулі. Такий інноваційний підхід виробника не тільки розширює функціонал sirona установки, купити яку прагнуть усі сучасні стоматклиники, але й забезпечує продуктивність і більш високу якість роботи лікаря, що дуже важливо.

Стоматологічне крісло, ціна на крісло Sirona в Україні.

Функціональне стоматологічне крісло, ціна якого вас приємно здивує, має наступні переваги:

  • привабливий сучасний дизайн;
  • зручність і можливість прийняти максимально комфортне положення;
  • зносостійкий якісний матеріал обшивки;
  • приємне колірне рішення та фактура.

Купуючи продукцію sirona — стоматологічні установки, ціна яких цілком доступна, ви можете розраховувати на те, що зуболікарський кабінет, де буде встановлено дане обладнання, повністю відповідатиме всім вимогам сучасного стоматологічного обслуговування.

Купити стомат установку Sirona в Certus Україна.

Щоб купити стоматологічну установку, вам слід зв”язатися з нами будь-яким зручним способом, скориставшись контактною інформацією. На сайті передбачена і система зворотного зв”язку: заповнивши невеличку онлайн-форму, ви можете замовити зворотній дзвінок. Представник магазину зателефонує вам найближчим часом і допоможе вибрати й придбати установку, а також відповість на всі ваші запитання.

Одеса

вул. Ільфа та Петрова, 43/1
+38 (097) 314-03-03

Львів

вул. Кульпарківська, 146
+38 (067) 670-56-74

Київ

вул. Зоологічна 6, офіс 26
+38 (067) 465-97-21

Полтава

вул. Гожулянська 22, офіс 48
+38 (067) 700-20-81

Одеса

вул. Ільфа та Петрова, 43/1
+38 (097) 314-03-03

Львів

вул. Кульпарківська, 146
+38 (067) 670-56-74